SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 da li postoji "ona" mala i velika

Go down 
+6
barbara
francuz
drvoseca
Srculence
makazica
KONAN
10 posters
AutorPoruka
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:52 pm

ja mislim iz licnog iskustva da je ovo istina Smile i najvjerovatnije da kada se sudare "mali" i "velika" da nastaju problemi ili obratno Smile
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:19 pm

hehe ja mislim da postoji i mala a i velika , a problem ne bi trebao da postoji svakako lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:55 pm

Ne znam, moguce je svasta.

To najbolje mogu da znaju oni sa velikim iskustvom. Koji su probali i velike i male a kod kojih je ili veliki/a ili mali/a. Ipak ti kao autor ove teme mora da se veliki poznavalac i velikih i malih tako da znas o cemu pricas Exclamation
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:50 pm

Pa opet to sve zavisi od muskarca , i stvarno ne razumem zasto je to toliki problem i kako mi da znamo da li postoji velika ili mala pa vi valjda znate jaooooo
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:25 am

Naravno da postoji Twisted Evil
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:46 pm

Da, postoji... i za to ne treba biti nikakav velemajstor, don juan ili nesto slicno... i apsolutno nema veze sa fizickom konstitucijom ostatka tijela... nalijetah na obje varijante - velika u maloj i mala u velikoj... Smile
Ljudska tijela su fantasticna, priroda je cudo jedno... Wink
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:41 pm

haha ovo me podsjeti na jedan dio knjige ''Zene'' od Bukovskog, i na njegov susret sa bas velikom...moram citat napisati Laughing

''Pili smo citav dan i te noci sam ponovo probao da vodim ljubav s Majndi.Bio sam sokiran i razocaran kad sam otkrio da ima siroku picu.Ekstra siroku picu.Nisam to zapazio prve noci.To je bila tragedija.Zenin najveci grijeh.Karao sam je i karao.Majndi je lezala kao da uziva u tome.Molio sam boga da je tako.Poceo sam da se znojim.Ledja su me bolela.Vrtelo mi s eu glavi, pripala mi neka muka.Njena picka kao da se sirila.Nista nisam osecao.Licilo je na pokusaj da se pojebe velika prostrana papirna kesa.Samo sam ovlas dodirivao strane njene picke.Totalna agonija, jalov rad bez nagrade.Osetio sam se proklet.Nisam hteo da se...''

Laughing legenda je covjek...

sto se tice mene, vjerujem da postoje i male i velike, i mali i veliki, to je normalno jel, ni kod koga nije isto, a kako se poklapaju , eh to ne znam...
i kao sto je @francuz rekao:'' Ljudska tijela su fantasticna, priroda je cudo jedno'' Wink a mene jos vise fasciniraju sa umjetnickog aspekta...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 10:30 am

Ej citat ti je Embarassed odlican. Nadam se da smo napokon rijesili misteriju malih i velikih **** lol! Odnosno da su ovi experti to rijesili lol!
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 12:24 pm

Pojednostavljeno se to zove "guranje hrenovke kroz haustor".... lol!
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 4:52 pm

pa konstrukcijom postoje male i velike, a kada zene radjaju to se kod svake prosiri mislim, tako da su namanje i najuze skoro pa nevine djevojke haha
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 2:12 pm

ne znam za te velike, ali male su patnja, šta god da uradiš boli... ne bih nikome preporucio....
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 10:07 am

dex_am (citat):
ne znam za te velike, ali male su patnja, šta god da uradiš boli... ne bih nikome preporucio....

vala bas Exclamation
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 1:07 am

postoji i mala i velika, i uska i siroka isto kao i kod muskaraca i mali i veliki , i kriv i prav i obrezan i neobrezan i ovakav i onakav , kakva tema haha
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 3:04 pm

konane na sta se ta mala i velika odnose ? Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





da li postoji "ona" mala i velika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li postoji "ona" mala i velika   da li postoji "ona" mala i velika Icon_minitime

Na vrh Go down
 
da li postoji "ona" mala i velika
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Nema "ljubavi" bez ekonomije
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: