SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nema "ljubavi" bez ekonomije

Go down 
+2
KONAN
nocna_ptica
6 posters
AutorPoruka
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se



Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeThu May 29, 2008 8:32 pm

Citat :
Uz već "poznatu" činjenicu kako ljubav iz "ljubića" i sličnih filmova ne postoji jasno je kako bliskost ljudi u dužoj vezi pa tako i braku kao finalnom koraku neće uspjeti ako nema para, suživot sa roditeljima u nekakcom stančiću i moljakanje ćaće i matere za pelene je gore od kazne na golom otoku i osuđeno je na propast, ili patnju odnosno vječito nezadovoljstvo.......svi koji tvrde drukčije jednostavno lažu ili ne žele priznati svoju surovu stvarnost
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:33 am

slazem se u potpunosti lol!
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:49 pm

nije sve ni u ekonomiji . toliko od mene
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:00 pm

kako se kaze- glad na vrata , ljubav kroz prozor...
nije sve u parama ali dosta toga zavisi od para..
hljeb kosta 1 KM , mislim da to govori koliko je novac vazan u nasim zivotima Laughing
od necijeg ekonomskog stanja, mi je ipak vaznije obrazovanje, mada ni to ne mora uvijek da znaci...i bitno je da su ljudi snalazljivi, sposobni, i vrijedni i nece biti briga oko ekonomije...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 11:18 am

mene to podseti na ono

ne doruckujem jer te volim
ne rucam jer te volim
ne veceram jer te volim
ne spavam jer sam gladna

haha
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:12 pm

ps, zivo me zanima zasto je u naslovu ljubav pod navodnicima?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:44 am

to bi smo morali da pitamo autora ove teme
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





Nema "ljubavi" bez ekonomije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nema "ljubavi" bez ekonomije   Nema "ljubavi" bez ekonomije Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nema "ljubavi" bez ekonomije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: