SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:12 pm

Ja ne znam imam li samo ja taj problem ali cini mi se da nisam jedina iako ponekad pomislim da sam jedna od naaajgorih.

Na pitanje kada cu se udati, dobijem blago receno osip. Pa sta vas ljudi briga kada cu. Rolling Eyes

Kako vi sa tim problemom izlazite na kraj? Ukoliko ga imate naravno lol!
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:21 pm

Ja to vec resio...

Ubijali me tim pitanjem, da sam jednostavno morao reci 'da'!

Ozenio se... pa se razveo...



Sada trazim one maloljetnice i ocejne preko 28 (njima nije do udaje) dance
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:22 pm

ocajne domacice haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:27 pm

elan (citat):
ocajne domacice haha

dance yeah
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 9:20 pm

mene niko jos uvijek ne pita king tako da nemam problema te vrste, mene pitaju neke druga pitanja Laughing Embarassed uostalom sve to treba izvuci na salu, i ne uznemiravati se oko takvih gluposti, jer zivot je previse lijep i kratak da bi me pogadjale takve stvari... setnja
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 3:48 pm

Blondy, 23godine su ti...Ko ti kaze da je vrijeme,nije normalan Wink

Meni su 22 Smile, i nije mi jos vrijeme, iskreno ne znam ni kad ce biti . to se nikog ne tice osim mene i mog potencijalnog, i svako ko zabada nos gdje mu nije mjesto ce dobiti adekvatan odgovor Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 11:58 am

Nisu u pitanju moje godine, nego moja veza. Dugo sam u vezi i onda svi samo to cekaju. Mada kako je nas narod dosadan, poslije bi uslijedilo pitanje a kada cete djete a zatim kada planirate drugo Rolling Eyes itd.

A da nisam u vzei onda bi me pitali, a kako to imas 23 godine, jos nemas momka, bla, bla, bla... Rolling Eyes

P.S.:Nacekat ce se svi tog trenutka da se ja udam, teeeesko da ce se to uskoro dogoditi ili u bliznjoj buducnosti.
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:22 pm

Nije pitanje, nego više konstatacija...

Dobro znam da se muškarci boje braka, "obaveze", prestanka života i svega ostalog. Ne svi, ma neću reći ni većina, ali jedan sasvim fini postotak...

Iz čega to proizlazi? Straha od prevelikog vezivanja? Činjenice da im je cura što se nalokavanja i bančevanja tiče više majka nego frend za izlazak?

Ili, kako mi se sve čini, iz nedostatka apsolutne i nepokolebljive ljubavi i odanosti svom partneru, one od koje noge uopće ne klecaju od pomisli da ćeš tom osobom provesti ostatak svojih dana... I da to želiš, a ne "moraš". I da nije stvar u ceremoniji.

Da započnem sa sobom, eto, mene tog uopće nije strah. Cura nemam - za zajednički život, razgovore, izlaske, drogsanje i nalokavanje, pa poBogu, onda ne da se neću osjećat uškopljano nego neću imat ni najboljeg prijatelja za izlaske - u vlastitoj ženi. I to mi je neopisivo ružno, tim više što to jos nisam našao u toj jednoj, prekrasnoj osobi.

Mislim da ćemo u diskusiji ubrzo doć do ljubavi, erotike, sex-a i svačeg drugog.

Hvala puno
Na vrh Go down
Sponsored content





Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"   Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?" Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» da li postoji "ona" mala i velika

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: