SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "

Go down 
+4
KONAN
dex_am
Dajana
elan
8 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 1:52 pm

Citat :
Konačno sam joj ga stavio u guzu...
Već godinama ima problem koji sam tek jučer uspio riješiti te stoga nisam mogao odoljeti a da se ne pohvalim, znam da nije lijepo hvaliti se ali jednostavno nisam mogao odoljeti.
Već više godina između moje partnerice i mene nije bilo praktično nikakvih tajni i sve je više manje funkcioniralo ako bi netko to mogao poželjeti no međutim njezina guza je uvijek bila tabu tema i pogotovo stoga što je problem uvijek eskalirao u kritičnim situacijama.
Unatoč svim mojim nagovaranjima, medicinskim priručnicima, kojekakvim savjetima, linkovima sa interneta njezina guza je jednostavno rečeno bila nedodirljiva i nije bilo praktično nikakve šanse da joj ga stavim u guzu.
Uvijek se izvlačila da su konvencionalne i standardne metode sasvim zadovoljavajuće te da i nju to sasvim zadovoljava i da mi ni u kom slučaju neće dati da joj ga stavim u guzu.
Ovih je dana bilo malo sparno i ona se nije baš osjećala najbolje i stalno spominjala da je nešto bolesna, ja odlučim iskoristiti priliku sve u cilju da joj pomognem da ozdravi i tako pod utjecajem umora i vrućine ja ju uspijem nekako nagovoriti uz sve one nagovore od prije i argumente da je to sasvim ok i da kad jednom vidi da će i sama shvatiti da je to ispravno.
Nekako se nećkala pa sam ga ja uz stalno nagovaranje dezinficirao najprije u otopini hipermangana, pa kad ni to nije bilo dovoljno onda i sam napravio i dezinfekciju sa 1 % otopinom Povidon-a, na to se malo opustila, uz stalne prigovore da će ju boljeti i da bi joj sigurno bile dobre i klasične metode, onda sam joj obećao da ću ga samo staviti i da praktično neće ništa ni osjetiti i da ću ga ako treba namazati sa vazelinom da ju sigurno neće boljeti.
I na kraju je pristala nisam siguran da li zbog takvog stanja ili zbog mog dugogodišnjeg nagovaranja te sam ga ja već predhodno opisano pripremljenog konačno uspio staviti u guzu.
Držao sam ga unutra jedno pet minuta nisam ga micao i ništa radio, kad sam ga izvadio pitam ju pa dobro da li je bilo strašno, a ona kaže pa nije skoro da nisam ništa ni osjetila, pa ga onda onako zajedno sretni što je sve prošlo besprijekorno pogledamo i vidimo piše 38,5 ° C i ja joj kažem vidiš da trebaš popiti andol da ti bude bolje.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 1:56 pm

haha haha haha haha haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:05 pm

Cool
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:58 am

Hehe, gde nadje ovo?
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:09 am

očaj haha haha haha haha haha Rolling Eyes
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:51 am

bravo
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:28 am

1245
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:50 am

oplakah haha
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:27 pm

lol! haha
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 2:00 pm

ludnica lol2
Na vrh Go down
Sponsored content





Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "   Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... " Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kaze:" Konačno sam joj ga stavio u guzu... "
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nema "ljubavi" bez ekonomije
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: