SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 " Voz za Dardžiling"

Go down 
2 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

" Voz za Dardžiling" Empty
KomentarNaslov komentara: " Voz za Dardžiling"   " Voz za Dardžiling" Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 7:54 pm

" Voz za Dardžiling" Darjeeling-limited
Originalni naziv:The Darjeeling Limited
U bioskopu od:
27. Mart 2008.
Žanr:
Komedija
Režija:
Wes ANDERSON
Uloge:
Owen WILSON , Adrien BRODY, Jason SCHWARTZMAN, Anjelica HUSTON

U filmu reditelja Vesa Andersona "Voz za Dardžiling", trojica braće Amerikanaca koji nisu progovorili jedan sa drugim već godinu dana, kreću na putovanje vozom po Indiji sa namerom da pronađu sebe i ponovo se zbliže – da ponovo postanu braća kao nekada. Njihov "duhovni pohod", međutim, drastično skreće sa kursa (usled događaja u vezi sa lekovima protiv bolova, indijskim sirupom protiv kašlja i ljutim sprejem), i konačno se nađu usred pustinje sa jedanaest kofera, štampačem i mšinom za laminiranje. U tom trenutku, počinje novo, neplanirano, putovanje. Oven Vilson, Adrijan Brodi i Džejson Švarcman glume u ovom filmu o njihovoj avanturi i prijateljstvu

Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

" Voz za Dardžiling" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: " Voz za Dardžiling"   " Voz za Dardžiling" Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:01 pm

hmmmmm.... još jedan blockbuster cini mi se!?
Na vrh Go down
 
" Voz za Dardžiling"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"
» da li postoji "ona" mala i velika

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: