SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "Čitulja za Eskobara"

Go down 
4 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:07 pm

"Čitulja za Eskobara" Citulja-eskobar-v



Crna krimi komedija "Čitulja za Eskobara" u režiji Milorada Milinkovića, autora filmova "Mrtav 'ladan" i "Potera za Srećkom", premijerno će biti prikazana 13. marta u Sava centru.

Film je nastao u produkciji "Pink films internešnal", sa glumačkom ekipom iz zemalja bivše Jugoslavije, a premijera je svojevremeno najavljivana za oktobar prošle godine - istovremeno u Zagrebu, Sarajevu i Beogradu.

Milinkovićevo ostvarenje govori o okorelom kriminalcu u neugodnoj situaciji - prvo se zaljubi u jednu zagonetnu devojku, a onda ubije kriminalca koga zovu Srpski Eskobar, istog dana kada se u novinama pojave dve čitulje za pravog Eskobara.

U filmu igraju Vojin Ćetković, Tamara Garbajs, Jelisaveta Seka Sabljić, Rene Bitorajac, Zijah Sokolović, Nikola Simić, Marko Živić, Boris Komnenić, Nenad Jezdić, Mladen Nelević, Katarina Marković, Ljubinka Klarić i drugi.
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 2:45 pm

Gledala sam inserte. Mislim da vrijedi pogledati ovaj film.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 2:10 pm

sinoc sam gledala ovaj film, i svidja mi, prica je neobicna, malo morbidna zbog njega/nje Laughing , ali je poruka filma super...bezuslovna ljubav, ljubav bez granica Embarassed ahhhh...
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 9:17 pm

nije los moze se gledati
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 10:40 pm

film odlican
fantastican
davno pogledala u kino-preporucujem Smile)
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 10:37 am

ja ga u opste nisam pogledala ... ma nema veze i onako ce na dvd-u da se pojavi za 3 eur za koji dan ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





"Čitulja za Eskobara" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Čitulja za Eskobara"   "Čitulja za Eskobara" Icon_minitime

Na vrh Go down
 
"Čitulja za Eskobara"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rekao sam curi:"Volim te",a ona meni:"Hvala"
» Ptanje koje mrzim:"Kad ces vise, vrijeme ti je?"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: