SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakva vam je bila ova godina?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Kakva vam je bila ova godina? Empty
KomentarNaslov komentara: Kakva vam je bila ova godina?   Kakva vam je bila ova godina? Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 7:00 pm

najavljivali su vec da ce biti losa, ali meni je bila losija nego sto sam mogla i zamisliti...bilo je i pozitivnih stvari, ali pored toliko negativnih nekako mi ove druge nista ne znace...dosta se toga desilo licno meni, a i mojim prijateljima...kao najgori period izdvojila bih ljeto, koje i inace ne volim ali ovo mi je bas bilo katastrofa Neutral
nadam se da naredne parne godine nece biti ovakve, i jedva cekam novu godinu, da zavrsim vise sa ovom 2008. Smile
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Kakva vam je bila ova godina? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kakva vam je bila ova godina?   Kakva vam je bila ova godina? Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:51 pm

sve u svemu, mislim da ce 2009 biti dosta teska zbog krize koju najavljuju jer je kod nas opste poznato da su svi nadrkani kad nemaju pare... zato, osonovala sam grupu "sexom protiv svetske ekonomske krize" pa vas pozivam da se uclanite i kresete jer je to najjeftinija varijanta uzivanja Twisted Evil
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Kakva vam je bila ova godina? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kakva vam je bila ova godina?   Kakva vam je bila ova godina? Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 1:08 pm

nije se jos zavrsila .. a jedva cekam da se zavrsi .. mnogo losa godina .. bar za mene ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





Kakva vam je bila ova godina? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kakva vam je bila ova godina?   Kakva vam je bila ova godina? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kakva vam je bila ova godina?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 10.000 Godina pre nove ere
» Sa koliko godina ?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: