SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gay, za ili protiv?

Go down 
+9
makazica
KONAN
Miss Independent
Cheerleader
Grof
nena
elan
*Alexandar*
milica cobanica
13 posters

gay, za ili protiv?
za
gay, za ili protiv? I_vote_lcap35%gay, za ili protiv? I_vote_rcap
 35% [ 7 ]
protiv
gay, za ili protiv? I_vote_lcap65%gay, za ili protiv? I_vote_rcap
 65% [ 13 ]
Ukupno glasova : 20
 

AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 1:39 pm

imam nekoliko gay priatelja, mada i dok ih nisam upoznala nisam imala nista protiv gay osoba. pa svacije je pravo da radi sta hoce zar ne? eto, cisto me zanima da li ste za ili protiv onih koji vole isti pol (a mozda i jedno i drugo)?
ja sam ZA!
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 1:41 pm

AJ, aj,... uz duzno postovanje ja sam ovaj hmmmmmm protiv. U sustini me nije briga ko s kim spava ali opet sve je to super dok se ne odluce za brak i ne daj Boze zele usvojiti djecu.
Na vrh Go down
*Alexandar*
Admin
Admin
*Alexandar*


Broj komentara : 51
Age : 33
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 3:12 pm

protiv, ne znam, takvo je moje misljenje... ne mogu da pojasnim.
Na vrh Go down
http://www.yugonostalgija.co.nr
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 3:36 pm

Nemesam se u tudje stvari .. njihov izbor ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 4:13 pm

pa ni ja se ne mesam, ali to nije prirodno i vrlo sam protiv Suspect
Na vrh Go down
Grof
Pocetnik
Pocetnik
Grof


Broj komentara : 33
Age : 36
Lokacija : Dubrovnik - Rama
Registration date : 2008-03-05

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 7:00 pm

ko voli nek izvoli - dokle god se neko ne nakači na mene!!! onda čvrsto PROTIV!!!
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 7:11 pm

Ja sam ZA,ko voli nek izvoli. Nije mi uredu na osnovu toga osuditi osobu. Sto se tice braka, to je vrlo osjetljiva tema, ali mi nije OK da muskarac i zena koji se sretnu danas,mogu vjencati vec sutra, a dvije zene(ili dva lika) koje zive zajedno 10godina nemaju to pravo.
Opet,nisam bas kompetentna da o tome raspravljam,ali mislim da se svakoj vrsti diskriminacije treba stati na kraj Exclamation Wink
Na vrh Go down
Miss Independent
Pocetnik
Pocetnik
Miss Independent


Broj komentara : 49
Lokacija : Panchevo.
Registration date : 2008-03-31

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 4:58 pm

^slazem se,i oni su ljudi kao i mi,uostalom mogu da budu super drugovi,a shta oni rade u krevetu to je njihova stvar.
Na vrh Go down
http://www.forum1.co.nr
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:18 pm

mislim da je to bolest i da nije prirodno a svaku bolest treba lijeciti tako da sam ZA njihovo lijecenje
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:39 pm

to je jednostavno greska prirode, neko se rodi sa vise zenskih hormona neko sa viskom muskih i to ne moze da se promeni , mislim u principu moze ali kad se neko rodi kao gay onda je gay ceo zivot .
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 7:02 pm

Glasao za protiv... mozda sam retardiran ili glup ili staromodan ali tako je... ne smatram da je to prirodno i gotovo...
Ne sudim ni o kome po tome da li guraju u pogresnu rupu ili udaraju rupu na rupu u smislu da bih nekoga diskriminirao, zlostavljao ili na drugi nacin ponizavao toga nekoga... samo smatram da seksualno opredjeljenje ne smije biti nista drugo sem toga... ni razlog za privilegije ni razlog za "show off" ni razlog za protestvovanje ili bilo sta drugo...
Svako treba da snosi posljedice svojih zivotnih odluka... ko odluci da bude narkoman, postoje odredjene stvari za koje ce u zivotu biti uskracen... ko odluci da bude gay, postoje odredjene privilegije za koje ce u zivotu biti uskracen... poput odgajanja djece na primjer...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:09 pm

kao sto kaze moj profesor psihologije, nismo mi bas tako tolerantni kao sto se svakodnevno pretvaramo da jesmo...
prije jesam smatrala da je biti gay licni izbor i da mi ne smeta, a sad kad skontam, to mi je pravo odvratno, jer ja nikad ne bih pozeljela da se sutra moje dijete pederise, ni da mi je neko u familiji takav,i iz same ove cinjenice se zakljucuje da to nije normalno i da nije lijepo, niti pozeljno biti takav...

i ne mislim da se iko radja takav,a i u psihologiji postoje tvrdnje da se dijete svoje sexualno opredjeljjeljenje formira negdje oko 3-5 godine ja mislim, kad treba da se identifikuje sa jednim od svojih roditelja, i ako se identifikuje sa pogresnim
Very Happy npr. djevojcica sa ocem, i djecak sa mamom, ima prediospozicije da bude gay u buducnosti, onda nastupa taj neki period zatisja kad su nam interesnatna djecija druzenja pa se pritaji ta sexualnost, no u pubertetu se ponovo pojavljuje i ovog puta i ispoljava, i to je ona koju smo stvorili u ranom djetinjstvu...


barbara: komentar modifikovan dana: Sun Jun 08, 2008 3:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:30 pm

To je njihov izbor u koji ne zelim da se mesam .
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 10:32 am

nisam imala bog zna kakvo misljenje o gay osobama sve dok nisam upoznala mog sadasnjeg naj gay druga i frizera. nekako sam ga zagotivila od prvog momenta kada smo se videli i prihvatila sam ga takvog kakav jeste iz razloga sto mi je mnogo drag. ne znam kako bih reagovala da mi dete kaze da je gay, sigurno je da ga ne bih volela manje zbog toga, ne bi mi bilo svejedno ali sta je tu je, to bi bio njegov/njen izbor.
ono sto mi se ne dopada je mrznja prema nekome, prema gay ljudima konkretno, generalizovanje i td.
ah da, sto se tice barbarinog posta, moram reci da gresi. dakle moj gay drugar mi je rekao da mu se devojcice nikad u zivotu nisu dopadale, ali nikad. od kako zna za sebe on voli decake. a eto, bio je mnogo vezan za oca kad je bio mali... na zalost, danas su im odnosi mnogo zategnuti iako mu je on jedino dete, bas zbog njegovog seksualnog opredeljenja...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 3:17 pm

milica cobanica (citat):

ono sto mi se ne dopada je mrznja prema nekome, prema gay ljudima konkretno, generalizovanje i td.

mislim da nije u pitanju mrznja, prije je da je u pitanju gadjenje, odbojnost, i averzija prema takvom ponasanju, bar je takvo moje misljenje, a sad vjerujem da ima onih koji zaista mrze gayeve...

milica cobanica (citat):
ah da, sto se tice barbarinog posta, moram reci da gresi. dakle moj gay drugar mi je rekao da mu se devojcice nikad u zivotu nisu dopadale, ali nikad. od kako zna za sebe on voli decake. a eto, bio je mnogo vezan za oca kad je bio mali... na zalost, danas su im odnosi mnogo zategnuti iako mu je on jedino dete, bas zbog njegovog seksualnog opredeljenja...

to je Frojd rekao, i ja ga podrzavam Smile a ja nisam rekla nista drugacije nego ti, a sto se tice oca, pa mozes misliti kakav je sok njegovom ocu, da mu je sin jedinac gay, mislim da ocevima puno teze pada to saznanje nego majkama, jer majka je majka, uvijek pa cak i u takvim situacijama...
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 1:05 am

milica cobanica (citat):
nisam imala bog zna kakvo misljenje o gay osobama sve dok nisam upoznala mog sadasnjeg naj gay druga i frizera. nekako sam ga zagotivila od prvog momenta kada smo se videli i prihvatila sam ga takvog kakav jeste iz razloga sto mi je mnogo drag.
A ima, cini mi se, u tebi malo tragova atavizma s ostrva lesbos, ha?!! affraid 118w ma dojdi da te malo... 118w 449s

ooops, da ne bi ko sta pogresno s'vatio, ja volem cure, stare mlade, ruzne lepe, svaku koja mi dade i saka dopade... 1245
Na vrh Go down
Sponsored content





gay, za ili protiv? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gay, za ili protiv?   gay, za ili protiv? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
gay, za ili protiv?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Protiv glavobolja
» Kako protiv stresa i depresije ?
» Crnim vinom protiv bakterija
» Alergije i kako protiv njih
» deset najvecih zlocina protiv majke prirode :)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: GAY KUTAK :: Sve o osobama koje vole isti pol!-
Idi na: