Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

Kozmetika i sve o kozmetici

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin

Broj komentara : 3340
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Sun Mar 30, 2008 1:35 pm

takodje, mrzim kreme za samopotamnjivanje Evil or Very Mad

Admin
Admin

Broj komentara : 7076

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Sun Mar 30, 2008 2:47 pm

a koje kreme inace ovako koristite .. za svaki dan .. ja se sve vise bacam na one beby kreme .. imam toliko neznu i osetljivu kozu da mi u principu samo beby pomadice prijaju .. kao i maramice vlazne za bebe ... i to sa kamilicom ...

Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Mon Mar 31, 2008 12:46 pm

NeoBitchNa (citat):
Ja bih samo da pohvalim ovu Lorealovu kolekciju sampona za kosu i svih proizvoda iz ove linije

Meni je ovo cini mi se najgori sampon svih vremena Rolling Eyes Doduse ja sam koristila onaj light fol za masnu kosu. Ma unistilo mi kosu, jedva je vratila u zivot Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Tue Apr 29, 2008 1:30 pm

Ovaj sampon u sredini za farbanu kosu je fantastican.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

Broj komentara : 2080
Registration date : 2008-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Wed May 07, 2008 12:14 am

ovo vruce ulje je predobro, kosa se sjaji i zdravo izgleda, premekana bude ...

a ovaj sampon , zaljubljena sam u njega, mirise fenomenalno, i dugo mirise bas...
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Wed May 21, 2008 2:56 pm

Eh sad sam bas htela da napisem da je izaslo mleko za telo novo u AVON-u od jagode i od mandarine bas lepo mirisu i super su vec sam isprobala.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Sun May 25, 2008 3:51 pm

ja mislim da imam problem sa katalozima Razz prvo sam bila ovisna o narucivanju iz avona, a onda sam pocela i iz oriflamaea da narucujem Laughing sta cu kad ne mogu odoljeti... Embarassed
ali prestacu, moram... Cool
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Tue May 27, 2008 12:27 am

isprobala sam jagodu, odlicna je
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu May 29, 2008 12:48 am

evo nesto za leto i ove tropske dane

shiseido sprej za suncanje, odlican, najbolji koji sam do sada koristila

takodje shiseido gel posle suncanja je fantastican, oseticete kako vam hladi kozu

shiseido lagani tonik za cisenje

chanel mleko za ciscenje sminke, posebno me odusevljava jer ne nadrazuje oci

aldo vandini maska na bazi gline

takodje, povedite obavezno racuna o stopalima, jer u ovim vrelim danima, ona najvise pate. na trzistu bih izdvojila proizvode brendova alessandro i aldo vandini.

Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu May 29, 2008 9:47 am

eh lako tebi da kacis shiseido .. znas li ti koliko to cudo kosta bre ...

milica cobanica
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu May 29, 2008 11:00 am

znam duso, ali ipak cu radije dati pare za dobru i proverenu kozmetiku nego da eksperimentisem na mom licu koje je vise nego osetljivo...

Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu Jun 05, 2008 1:38 pm

Eh ovako. Ja sam pocela da koristim puder u kamenu od BIOTHERM-a i mogu reci da je fantastican. Na bazi termalnih voda, bez mirisa. Inace imam izrazito suhu kozu ali ovaj mi odgovara jer je ljeto.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu Jun 26, 2008 3:52 pm

Dakle da pohvalim novi Oriflameov puder "Skin PERFECT foundation"

I novi Avon-ov ruz za usne PRO-TO-GO

Ja imam Perfec Pink nijansu i odlican je zaista. Prvo mi se boja nije svidjela ali sada sam odusevljena. A jos dzabe dobila a kad je dzabe i sirce je slatko Laughing
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Thu Jun 26, 2008 5:06 pm

a uzela sam i ja ovaj karmincic isto ... super je

milica cobanica
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Mon Oct 06, 2008 6:18 pm

ja se danas castila sa novom maskarom Givenchy Phenomen’Eyes
odlicna je !!!!!!!!!!

Stara garda
Stara garda

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Mon Oct 06, 2008 9:34 pm

joj maskare Laughing
kako se ovo uopšte koristi Rolling Eyes Suspect Embarassed
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Tue Oct 07, 2008 10:02 am

ma kao i ove klasicne, samo sto je mnogo efikasnija. i ja sam mislila da ce biti velika matematika naneti je, medjutim presla sam se hihihi.

Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote

Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   Wed Oct 08, 2008 6:58 pm

meni ova maskara lici na one bombe iz prvog svetskog rata haha
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kozmetika i sve o kozmetici   

Na vrh Go down

Kozmetika i sve o kozmetici
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2