SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kakve su julije 21. veka?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

kakve su julije 21. veka? Empty
KomentarNaslov komentara: kakve su julije 21. veka?   kakve su julije 21. veka? Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:49 am

znam da je vecina vas citala cuveno sekspirovo delo "romeo i julija". prica o dvoje mladih, koji se neizmerno vole i koji na kraju zrtvuju svoje zivote i umiru zajedno a sve to u ime ljubavi. zamislite koliko je bila ta ljubav jaka kada su resili da smrcu sprece porodice da ih razdvoje. julija je zivot dala zbog romea, a koliko mi se cini, danasnje devojke vise traze nego sto umeju da ponude. sta vi mislite o tome?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

kakve su julije 21. veka? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakve su julije 21. veka?   kakve su julije 21. veka? Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:51 am

E pa pazi zavisi .. nisu sve devojke iste ... imas one koje daju i previse a malo dobiju za uzvrat i iomas one koje apsolutno ne daju nista a dobijaju sve ... mislim da u vezama treba da postoji kompromis ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
 
kakve su julije 21. veka?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: