SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dopustite nekom da vas voli...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 8:57 am

Kradja teme sa drugogo foruma Very Happy

Citat :
Evo mene danas romanticno raspolozene pa da iskoristim priliku da napisem nesto sto mislim da je velika istina...Citajuci slusajuci dozivljavajuci jos odavno svakakve situacije u ljubavnim vezama pomislih kako je i koliko nerava izgubljeno pateci za onima koji nas nikada nisu voleli onako kako smo mi voleli njih....Toliko biti opcinjen i cekati nekog i nesto sto tesko da ce doci moze samo zaljubljen ili zena ili covek svejedno, ali to je u svakom slucaju gubljenje vremena...Veliko je bogatstvo naravno moci voleti nekog, nemaju svi tu osobinu, ali iako je receno da "ko ne zna da voli taj ne zna da pati" rekla bih sad stvarno "hvala najlepse al dosta je bilo"...Poslusah savet ne samo majke vec i nekih sad vec znam mojih pravih prijatelja da jednostavno vise ne bezim od onih koji me vole i hoce i razumeju i pruzaju mi paznju, da se malo okrenem oko sebe i prepoznam takvu osobu i dopustim joj da mi udje u zivot...veruj rekose mi to je prava stvar....videces kako vremenom mozes da prihvatis tu osobu, kako ces jednom da se probudis i shvatis da volis ali ne vise nekog nedostiznog nego nekog ko voli tebe...Jel tacno ono sto kazu da je prava sreca "voleti i biti voljen"...E sad dosta o meni...ja sam to ucinila i mogu reci da se osecam predivno...to traje vec tri godine, i nek Bog da do kraja zivota..ali sta je sa onima koji takva divan osecaj ne umeju i ne zele sebi da priuste? Stalno se zalimo na nekog i nesto, na neuzvracene emocije pa sve tako u krug...Muskarci se pase ozbiljnijih veza, zene stalno pokusavaju da od pogresnog naprave ono sto zele...Eto necu da vise samo ja pisem...Volela bi da ovde cujem i druga iskustva...je li neko pokusao jeli se neko prepustio...i da li je to ono sto pricam...nesto predivno...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 11:22 am

Prepustiš se pa te zajebu...nešto ne bih više... uvjek jedno oko ostavljam otvoreno Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 11:45 am

dex_am (citat):
Prepustiš se pa te zajebu...nešto ne bih više... uvjek jedno oko ostavljam otvoreno Wink

to si dex potpuno u pravu ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 2:38 pm

Ja smatram da u vezi i jedna i druga strana treba da pruza maximum , a ne da samo jedna strana daje druga da kulira. Da se muskarci plase ozbiljnih veza, plase se i u stvari ne znam ni sama sto sam dosla na ovu temu ali hajde malo da prokomentarisem . Sad mi je otisla misao kad se setim sta sam htela da napisem vraticu se .
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 1:56 am

ako mi se neko ne svidja necemo ni doci do tog dijela da razmisljam da li da mu se prepustim, pod ne svidja spada i da nisam zaljubljena, al' ni blizu Very Happy , i ne mogu se natjerati sto je ovdje malo ljepse i blaze receno '' prepustiti'', jednostavno neke stvari nisu sudjene , i neki ljudi nisu za neke ljude i to je to, treba vremena za sve, chill out... pustiti nekom da me voli, mi je vise- sazaliti se nad cijelom situacijom, ali eto...ja nisam taj tip, vjerovatno ima djevojaka, zena koje jesu, mislim koje to mogu, i ne kazem da je to pogresno, to je sve individualno...ja ne mogu tako, jbg odgovara mi, moze mi se Very Happy Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





Dopustite nekom da vas voli... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dopustite nekom da vas voli...   Dopustite nekom da vas voli... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dopustite nekom da vas voli...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: LOVE :: Ljubav, sex i ostale stvari !-
Idi na: