SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 second chanse...

Go down 
+3
Cheerleader
dex_am
milica cobanica
7 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 6:27 pm

sinoc pricam sa jednim dragim virtuelnim prijateljem i dosli smo do teme filma sex and the city. kaze on za keri da je nevidjena glupaca jer je oprostila zverki sve i vratila mu se na kraju... eto, recite mi po vasem misljenju, da li nekome treba dati drugu sansu kada vidite da se neko zaista kaje, ili je za vas jedan kraj zauvek kraj?
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 10:34 am

da, treba... Wink
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 3:46 pm

Heh,sto se tice Carrie i Big, ona mi je tu pogrijesila...Kad gledas i seriju i film,sansa nije 2.nego 102.ali nek im bude Smile

Kad se jednom izgubi necije povjerenje, tesko ga je ponovo steci.Ali mislim da se moze(i treba) dati 2.sansa svakom ko je ponovo zasluzi!
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 2:40 pm

Za sad kod mene glasi jedno pravilo da prvo treba sagledati cinjenice pa onda dati drugu sansu !
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 10:26 am

Chance sa "c"... Razz

Da, treba dati drugu sansu... sve preko toga je mazohizam...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 2:04 am

sto se tice carrie i big-a , tu je malo ona kriva moram reci, otprilike se moglo vidjeti sta slijedi, jer se bojao braka a ona je vrsila pritisak, a znala ga je dovoljno dugo da zna da to ne treba, mada je ispalo ok na kraju... on mi je tako sexy, bozanstven Embarassed ma jojjj....dala bih mu drugu sansu...

a treba li nekom dati drugu sansu?- paaaa... sve zavisi, neki ljudi to jednostavno ne zasluzuju jer su beskrajno berzobrazni, a neki pogrijese nehotice ili se jednostavno desi pa se moze tolerisati...treba znati Cool u tome je kljuc, pure se najesti, ja jos jedem puru Very Happy ucim...
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 3:05 pm

eh da i ja nadjem onakvog baju kao sto je zverka (ne u materijalnom smislu) ja bi mu sigurno dala drugu sansu
Na vrh Go down
Sponsored content





second chanse... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: second chanse...   second chanse... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
second chanse...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: