SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 crna gora 2008

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

crna gora 2008 Empty
KomentarNaslov komentara: crna gora 2008   crna gora 2008 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:06 am

hajmo, utisci, adrese, opisujte...

crna gora 2008 Tivat
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

crna gora 2008 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: crna gora 2008   crna gora 2008 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:46 am

eto, posto se niko nije javio, prenecu vam moje utiske. od samog sletanja na tivatski aerodrom zbunila me je ljubaznost crnogoraca i ta ista ljubaznost me je zbunjivala svih 10 dana... ocito se mnogo toga promenilo u odnosima sa turistima i to je jedan plus. hotel u kome sam bila ove godine po cetvrti put se nije mnogo promenio, sem toga sto je ovoga puta gostima hotela omoguceno uzivanje u hotelskim bazenima bez naknade, a suncobrani i lezaljke na istom se takodje nisu placali. inace, na plazama u crnoj gori dve lezaljke i suncobran mogu se iznajmiti po cenama od 7-8 eura po danu... plaze su sve privatne i na vecini pola je zauzeto lezaljkama i suncobranima a pola je ostavljeno slobodno. cene pica se krecu od 2 eura za sokove pa navise. dakle, cene i nisu toliko velike sto se hrane i pica tice. sto se tice ostalog, crnogorci su kao opcinjeni italijom i sve sto iz te zemlje dolazi iako 99% robe koju nude po prodavnicama nije ni proslo pored italije.. a onaj koji to ne zna platice 150 eura za fake d&g farmerke... ali eto, ovce su da se sisaju.
provod kao i svake godine je isti. na svim setalistima su nacickani kafici iz kojih tresti muzika, uglavnom turbo folk. igracice polugole uvijaju se oko sipki trudeci se da privuku mase, a na ulazima placu cigancici (prosjaci)... dno dna. tako da ako mi verujete ni jednom nisam izasla u bilo koji od tih kvazi klubova.
mafija je u crnoj gori nikad jaca, tako da smo jedno posle podne naisli na kafic u kome je samo pola sata pre toga u sred dana ubijen mladic iz niksica. policija je vrsila uvidjaj, on je sirot lezao na asfaltu, pokrivene glave, pored njega mobilni telefon je neumoljivo zvonio, ma tuga. a u kaficu pored ljudi lagodno piju pice i smeju se. uzas. inace, mladic je ubijen GRESKOM, ubica je trebao da ubije nekog poznatog budvanskog mafiozu koji je sedeo sto pored. eto, kakva je to greska bila... katastrofa. pucnjave su se kasnije nastavile i ispred "trokadera" i prava je sreca da jos neko neduzan nije stradao.
merlinov koncert, to je nesto najlepse sto mi se ovog leta desilo. na plazi jaz je fenomenalno uredjen koncertni prostor, organizacija je bila fantasticna, ma sve pohvale. merlin je bio fenomenalan a ja presrecna jer mi se ispunila jedna od zivotnih zelja.
ono sto mi se nije svidelo je prljavo more, tako da mislim da crnogorci ne bi smeli da pomenu ni e od ekoloske drzave, a za dokaz sam uslikala i jednu fotkicu sa slovenske plaze
crna gora 2008 P8060011
posto je more pre podne uvek bilo cisto, tada sam bila na plazi a popodne na hotelskom bazenu, gde je bilo super, imali smo besplatne casove akvabika, ma sve pohvale.
rusa ima na sve strane i oni se najbahatije ponasaju. ima dosta i italijana.
crnogorci kao da devojke videli nisu pa se trude ko ce vise da dobacuje po ulici, a jedno vece sam zatekla jednog coveka koji me je posmatrao kroz prozor apartmana, tako da onaj ko ide mora da se pripazi i od raznoraznih manijaka i voajera.
ako sam nesto zaboravila u ovom referatu a setim se dodacu.
sve u svemu crna gora 4+
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

crna gora 2008 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: crna gora 2008   crna gora 2008 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:54 am

grozota .. zato mene cg nece videti ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Sponsored content





crna gora 2008 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: crna gora 2008   crna gora 2008 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
crna gora 2008
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» EXIT 2008 - 10-13.07
» hrvatska 2008
» EUROSONG 2008
» Kuda na letovanje 2008?
» prolece-leto 2008

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: GLOBUS :: Putovanja, ljetovanja, zimovanja,...-
Idi na: