SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ko je ovde lud?

Go down 
+2
elan
milica cobanica
6 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:14 am

e zaista nisam ni rasista, ni nacista, ni bilo sta drugo, ali ova tema i ovi komentari koje sam nasla na jednom hrvatskom forumu su me ostavili totalno sokiranu!

dakle tema glasi Kako pravilno mlatiti ženu

a neki od odgovora su...

-kuhačom!
-toe nekak gay daj bar ono, reketom.. (odgovor na ovo prvo)
-Ne vidim zbog cega se i mlacenje zena i djevojaka, ako je pravilno izvedeno, ne bi moglo smatrati jednom vrstom edukacije (pogotovo ako je zena mladja od svog partnera) ili svojevrsnim izrazom ljubavi?
-Isusa ti krista majke bozje svetog ante i svih svetaca, Nikad ruku dignut na zenu pa jesi ti normalan, moras je nogom mlatit...
-ne smiješ po glavi, vide se masnice.
-je ok ugasit opushak na njoj, pod pazuhom npr.?

ono, nije po glavi, a i ne primjeti se ako nije litnja sezona.

a zapamti to dobro, tj. edukativna svrha kazne je ispunjena.
-ženu je dopušteno, pače poželjno, udariti samo iz odgojnih razloga. i to ne grubo, kako bi joj se nanijela ozljeda, već otvorenim dlanom preko gubice. to će je naučiti da šuti i ne prigovara. jer čizmu prek gupca možeš udijeliti samo lokalnom kmetu, ali ženi nikako. sve dok se ima na umu da cilj nije ozlijediti već samo podučiti i opametiti, u redu je, nek se mlate. ali ima oko nas mnogo balkanaca koji to ne shvaćaju i koji dovode na loš glas tihu večinu koja svoje žene mlati kako se i priliči finom svijetu.(?)
-i nikad pijan ne udarat. jer ne možeš procijeniti snagu kako spada. i onda se neki slijedeće jutro čude kako im je žena pala niz stepenice. mnogi se tako zajebe. a vidiš inače dobar čovjek. kad si pijan odi se tuć u parkić.

i td...
dakle, sta mislite o ovome?
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:22 am

ma da .. najlakse zenu umlatiti .. a posle .. kad dodje red za sex .. ili kad je guza gladna .. onda se zena najvise voli na svetu .. nedo Bog da na mene digne neki ruku ... nece dobro da mu se pishe ... kad ga Lucky i coA propuste kroz sake ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:24 am

elan (citat):
ma da .. najlakse zenu umlatiti .. a posle .. kad dodje red za sex .. ili kad je guza gladna .. onda se zena najvise voli na svetu .. nedo Bog da na mene digne neki ruku ... nece dobro da mu se pishe ... kad ga Lucky i coA propuste kroz sake ..

a nogu? ne, zaista, ovo je dno dna... cuj teme... ja sam besna kao ris!!! Evil or Very Mad
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:30 am

ma što si ti besna, jel to neko i na tebe kidiše tako!?
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 5:08 pm

grozim se na bilo koji tip nasilja, ja bih te ljude kastrirala sve redom, i onda u zatvor na dozivotnu, kad bi moglo tako...
svako ko pribjegne ovakvom ponasanju ima ozbiljan psihicki problem, a zrtva i psihicki i fizicki...
nikad covjek ne zna kako bi se ponio u odredjenoj situaciji u kojoj vec nije bio , ali znam da bi nakon prvog udarca potrudila se da i on osjeti kako je to i to mnogostruko, ne znam bas da li bih to prepustila zakonu, jer ga mi bas i nemamo, a dok se to ne sredi, stvari treba preuzeti u svoje ruke...i naravno napustila bih bolesnog manijaka, jer se takve stvari ne lijece, ti ljudi nemaju odgoja, pameti ni postovanja prema nikome, i uvijek ce takvi ostati...
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 2:12 pm

ko je ovde lud? Goodwife_sm


Razz
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:20 pm

alo bre ti frencmene Evil or Very Mad kad ti dodjem u sarajevo ima da te naucim lepom ponasanju prema zenama Twisted Evil
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 4:20 pm

milica cobanica (citat):
alo bre ti frencmene Evil or Very Mad kad ti dodjem u sarajevo ima da te naucim lepom ponasanju prema zenama Twisted Evil

Sta je od ovoga sto sam postavio ruzno ponasanje prema zenama? Shocked
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:17 pm

valjda zbog onog podvucenog i zaokruzenog u tekstu iznad... ma ima da me cujes Cool


a nakon toga da se izvlacis na frenc kis Cool
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 12:52 pm

Ne, ne... nisi ti dobro razumjela... ono nema veze sa ponasanjem PREMA zenama, vec sa ponasanjem ZENA prema muskarcu... razumis ti mene Joke?

A to drugo... to se placa... Razz
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 10:54 pm

aha, moraces malo jasnije da mi objasnis kako treba da se ponasam prema tebi kad te budem "savatala" Twisted Evil



btw. ipak bih te dovela do bankrota Cool
Na vrh Go down
Abnor Mal
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
Abnor Mal


Broj komentara : 550
Age : 55
Registration date : 2008-11-16

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 11:58 pm

a fakat, neke su bas i zasluzile da ih se dobro namlati "batinom" ma ja ga j.... ko ima sto protiv icon_devil
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 12:23 pm

ma na stranu da li su zasluzile ili nisu. omasio si temu.
Na vrh Go down
Sponsored content





ko je ovde lud? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je ovde lud?   ko je ovde lud? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ko je ovde lud?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: