SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vrelo leto 2008.

Go down 
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

vrelo leto 2008. Empty
KomentarNaslov komentara: vrelo leto 2008.   vrelo leto 2008. Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 12:00 am

obozavam leto. to je moje omiljeno godisnje doba iz vise razloga a najbitniji od svih je razotkrivanje. dakle, leti se nista ne moze sakriti, pored ljubavi i svih tih sitnica i krupnica, tu su one manje lepe strane koje danasnje devojke pokazuju svetu oko sebe. dakle, evo cega se najvise grozim.
1. frizura a la viktorija bekam.
viktorija bekam je po nekim kriterijumima, iskreno meni nepoznatim, postala modna ikona danasnjice. ne znam samo zasto. jedina lepa stvar kod nje je njen muz dejvid i nista vise. visoka metar i sumsku jagodu, anoreksicna (za nju sam i ja rambo), krivih nogu, bezlicnog izraza lica, isuvise prcastog nosica, vecito od glave do pete u garderobi koja joj ni najmanje ne prilici, postala je osoba kojoj svi mi treba da se divimo u tolikoj meri da nosimo firuzu kakvu i ona nosi. hello, ima li icega u glavi svake od vas koja se tako osisa?
2. dlake.
na rukama, nogama, pod miskom, iznad usana, po ledjima... mislim da zivimo u 2008-oj godini, depilacija odavno postoji, kao i epilacija, postoje razne kreme, sprejevi, zileti... a nase devojke setaju dlake. da covek ne poveruje. a ako bilo kojoj od njih predocite da izgleda degutantno tako maljava svaka ce kao iz topa da kaze : jaoooo, pa nisam stigla da odem na depilaciju". ma vazi.
3. fake luj viton.
pre svega mrzim sve sto je lazno. lazne prijatelje, lazne osmehe, lazne tasne. pola beograda ponosno nosi braon torbe luj viton u razlicitim dimenzijama. naravno, 80% tih torbi ne poticu iz pariza vec iz nekog kineskog magacina pitaj boga gde. danasnje dame su do te mere preterale da su mi zgadile luj vitona.
4. baletanke.
u svim bojama i dezenima. problem danasnjih devojaka je da shvate da baletanke ne stoje bas svakome. ja sam svesna da nisam gradjena da bih mogla da ih nosim. kada ce shvatiti ostatak da mi je znati.
5. sponzoruse u pokusaju.
pre neko vece odem sa kumom do "kontakta" na ponocnu klopu (i to se desava). elem, sedimo tako nas dve a preko puta nas dva slobodna mesta. pojavljuju se neki likovi, njih dvojica doterani do maksimuma i njih dve koje kao da su iz groba ustale. dvojica sedaju, a njih dve ostaju da stoje. i krece zezanje. prozivaju ih, a njih dve valjda utripovale da su ribe i da ce se ogrebati za pice. prosto sam se osetila ja jadno jer sam zensko. svaki dalji komentar je suvisan.
da ne nabrajam vise ove grozote. mislim da je za sada i ovo dovoljno. ako nemate decka, a prepoznajete se u makar dve grozote, znajte da ga nikada necete ni imati.
prijatno leto zelim.
Na vrh Go down
 
vrelo leto 2008.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» prolece-leto 2008
» EUROSONG 2008
» EXIT 2008 - 10-13.07
» hrvatska 2008
» crna gora 2008

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KUTAK Milice Cobanice :: Seljancica za vas-
Idi na: