Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

Naocale! B-)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Naocale! B-)   Thu Jun 05, 2008 1:08 pm

Ne znam kako jos nemamo ovu temu, ali evo je ide.

Dakle kakve naocale volite?

Ja volim ovako nesto

Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Naocale! B-)   Thu Jun 05, 2008 1:16 pm

A ovo su moje. Ove mi je dragi kupio za rodjendan Very Happy

Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote

Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Naocale! B-)   Thu Dec 04, 2008 1:08 am

Citat :
Sunčane naočare su sjajan način da izrazite svoj osećaj za stil. U nastavku ćete videti nekoliko modnih trendova.

• Veliki plastični ramovi svih oblika, boja( pogotovo bele) i materijala, s elegantnim retro osećajem koji podseća na vreme Džeki Onazis.

• Upadljivi radovi na slepočnicama ramova prikazuju logoe ukrašene dragim kamenjem, neobične šeme i teksture poput kože. Novi oblici na slepočnicama ramova takođe uključuju i žensko drago kamenje koje održava sjaj i raskošan izgled sunčanih naočara, na prefinjeniji način.

• Bojom natopljene naočare daju šmek ramovima ove sezone. Zlatna je glavana metalna boja ove sezone dok ramovi bez okvira prate ovaj trend bojeći sočiva ili krake.

• Aerodinamične avijatičarke su na A listi. Ovi tradicionalni pilotski ramovi su univerzalno laskavi. Od metalnih, plastičnih pa do ramova bez okvira, ove legendarne naočare prate modu i ima ih u obliku štita kao i u preuveličanom stilu.

• Trendovi inspirisani sportom su dominantna sila u modnom svetu što se odnosi i na na naočare. Odlike su savitljivi titanijumski materijale, obojena stakla, uglađeni ramovi bez okvira i živopisni kontrasti boja.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Naocale! B-)   

Na vrh Go down

Naocale! B-)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1