SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 to smoke or not to smoke?

Go down 
5 posters

da li ste pusac?
da
to smoke or not to smoke? I_vote_lcap23%to smoke or not to smoke? I_vote_rcap
 23% [ 3 ]
ne
to smoke or not to smoke? I_vote_lcap77%to smoke or not to smoke? I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Ukupno glasova : 13
 

AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:49 pm

da li ste pusac? ako jeste, koje cigarete pusite i koliko? smeta li vam drustvo pusaca ako ste nepusac?


btw, ja sam pusac i time se dicim haha pusim sobranie white rusian ili davidoff slims light, sve zavisi od ponude na trafici...
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 4:03 pm

Bivshi pushac da tako kazem , a inace sam kim red ili kareliu slims
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 4:47 pm

Nisam pusac i mrzim cigare. I mrzim kada sam u drustvu pusaca jer mi to uzasno smeta. I ne bi mogla da zamislim pored sebe osobu koja pusi fuj Taj smrad ne moze ni rijeka da sapere sa insana.

Fuj, fuj, fuj,... i da sam ja neko ja bih svakome zabranila da pusi Cool
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:58 pm

sreca pa nisi neko Cool
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:30 pm

slazem se sa blondy, kada vidim curu da pusi fuj da je ne znam kakva fizicki djaba joj love:)
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 3:50 pm

KONAN (citat):
slazem se sa blondy, kada vidim curu da pusi fuj da je ne znam kakva fizicki djaba joj love:)

cheers
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 7:11 pm

ne pusim, nisam bila pusac, ne zelim to da budem...
prvo jer su cigare veliki i bepotreban trosak Very Happy a ja ionako puno trosim otkako sam student...
a drugo jer mi en predstavlja gust ni zadovoljstvo, u tolikoj mjeri da bih pusila, i naravno osjeti se taj smek cigara, kod nekih manje kod nekih vise,kod nekih skroz malo...
u principu ne smeta mi to sto durgi puse, moji prijatelji su pusaci, brat isto tako, ne smeta mi ni kod momka, jerdo sad niko nije smrdio toliko an cigare da mi smeta, bilo je za zanemariti...ma ko hoce nek pusi, ionako danas nista nije zdravo...
samo mi smeta kad brat zapali u sobi, pa mi zadimi joooj.... Neutral Mad a045
Na vrh Go down
Sponsored content





to smoke or not to smoke? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: to smoke or not to smoke?   to smoke or not to smoke? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
to smoke or not to smoke?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KUTAK ZA ZDRAVLJE :: Sve o zdravlju, bolestima, lijekovima i medicini opcenito-
Idi na: