SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??

Go down 
+7
nina
barbara
milica cobanica
elan
mamilanka
francuz
nocna_ptica
11 posters
AutorPoruka
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se



Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeThu May 29, 2008 8:33 pm

kakva su vasa iskustva?
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 12:30 pm

Predjeno gradivo...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 12:32 pm

Ma bivski ko bivsi, nek' skuplja prasinu Cool
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:19 pm

water under the bridge Twisted Evil
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:42 pm

a ja kad vidim svojeg bivseg sa kojim sam bila 3 godine prolazim pored njega kao pored Turskog groblja ... a nikad nesto ne osecam kad vidim nekog svog bivseg .. bilo proslo .. ne ponovilo se hehe haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:46 pm

elan (citat):
a ja kad vidim svojeg bivseg sa kojim sam bila 3 godine prolazim pored njega kao pored Turskog groblja ... a nikad nesto ne osecam kad vidim nekog svog bivseg .. bilo proslo .. ne ponovilo se hehe haha

haha haha haha
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:50 pm

yes vala tako je ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 3:52 pm

ja kad vidim mog bivseg kolena mi klecaju, gubim dah, ruke mi se tresu, i obicno zavrsimo sa divljim poljupcima ili jos vise divljim seksom... sve zavisi. i to je slucaj samo sa njima. ostali su bivsi, nekima se javim, zavisi koliko su normalni i kakav nam je raskid bio...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 3:55 pm

milica cobanica (citat):
ja kad vidim mog bivseg kolena mi klecaju, gubim dah, ruke mi se tresu, i obicno zavrsimo sa divljim poljupcima ili jos vise divljim seksom... sve zavisi. i to je slucaj samo sa njima. ostali su bivsi, nekima se javim, zavisi koliko su normalni i kakav nam je raskid bio...

Pa da ti je to slucaj sa svim bivsim momcima onda bi oni hodali gradom u nadi da te sretnu haha
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 4:13 pm

blondy (citat):
milica cobanica (citat):
ja kad vidim mog bivseg kolena mi klecaju, gubim dah, ruke mi se tresu, i obicno zavrsimo sa divljim poljupcima ili jos vise divljim seksom... sve zavisi. i to je slucaj samo sa njima. ostali su bivsi, nekima se javim, zavisi koliko su normalni i kakav nam je raskid bio...

Pa da ti je to slucaj sa svim bivsim momcima onda bi oni hodali gradom u nadi da te sretnu haha

Razz Razz Razz
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 4:22 pm

milica cobanica (citat):
ja kad vidim mog bivseg kolena mi klecaju, gubim dah, ruke mi se tresu, i obicno zavrsimo sa divljim poljupcima ili jos vise divljim seksom... sve zavisi. i to je slucaj samo sa njima. ostali su bivsi, nekima se javim, zavisi koliko su normalni i kakav nam je raskid bio...

auu mico .. opasna si mi ti ... Razz
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeFri May 30, 2008 4:28 pm

nisam ja opasna, opasno je kada se vidimo Very Happy
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeSat May 31, 2008 9:41 am

Milica zapravo nikako da prizna da sam joj ja taj bivsi... ups, ja se izletih, fali li sta?

haha haha haha haha haha
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeSat May 31, 2008 10:24 am

Ma joooooooook, samo ti haha
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 11:48 pm

zavisi koji je u pitanju, nekad mi bude potpuno svejedno , a nekad mi bude drago Embarassed vrate se lijepe uspomene setnja ali nista vise od uspomena :whistling:
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 12:06 am

pa kako kad , nekad mi je drago, nekad nije zavisi sve kako sam sa kojim raskinula Very Happy
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:19 am

super samo prodjemo jedno pored drugog lol!
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:58 pm

Nema tu osecanja nekad mi je bude drago , nekad ne eto mozda sve zavisi od trenutnog raspolozenja Cool
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:18 am

Ko jos pa ima osecaje prema bivsima?
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:41 pm

Hm moja su osecanja malo podeljena, za neke mi je drago i bude mi lepo kad vidim ili sretnem tu osobu a za neke mi bude muka pokvare mi ceo dan
Na vrh Go down
Sponsored content





Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??   Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu?? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Osecaji nakon sto vidite bivseg/bivsu??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: