SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 da li su gay osobe talentovanije od ostalih?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Empty
KomentarNaslov komentara: da li su gay osobe talentovanije od ostalih?   da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Icon_minitimeTue May 27, 2008 8:35 pm

e bas me zanima sta mislite o ovome?
mora da sam negde spomenula da je moj frizer gay (hehe jeste pozdravljam naj frizera sa eurosonga), kao i vecina onih dobrih iz te branse. dalje 90% modnih kreatora su gay a da ne pricamo o glumcima, novinarima, ostalima. cuveni svetski pisci, slikari koji su ostavili neizbrisiv trag u umetnosti, sve gay do gay-a... i kako da ne dodjem do ovog pitanja... Cool
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li su gay osobe talentovanije od ostalih?   da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:20 am

sigurno da imaju mozak ili neki njegov dio drugaciji na neki nacin od "nasih" normalnih pa mozda iz toga proizilazi taj "talenat" scratch
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li su gay osobe talentovanije od ostalih?   da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 1:40 pm

ne znam na kakav se talenat misli ? licno smatram da je talenat nesto urodjeno i da to nema nikakve veze za tim da li je gay ili nije .
Na vrh Go down
Sponsored content





da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li su gay osobe talentovanije od ostalih?   da li su gay osobe talentovanije od ostalih? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
da li su gay osobe talentovanije od ostalih?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ocenite avatar osobe iznad vas

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: GAY KUTAK :: Sve o osobama koje vole isti pol!-
Idi na: