SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li vam je bitno

Go down 
+11
nedodirljiva
Dajana
aseemic
nena
francuz
dex_am
elan
milica cobanica
djula
barbara
Srculence
15 posters
AutorPoruka
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:52 am

koliko ih je bilo pre vas? Volela bih najvise da cujem muskarce jer je njima to vise bitnije nego zenama. A takodje bih volela da znam za sto je to toliko bitno ?
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:09 pm

meni nije bitno koliko ih je imao Cool samo nek je zdrav...
Na vrh Go down
djula
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan



Broj komentara : 562
Registration date : 2008-03-17

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:12 pm

Ako nije cifra iznad 10-15 nije bitno, a preko vec... mod
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:14 pm

meni skroz nebitno, a muski.... Rolling Eyes ma njima je uvek bitno.... Rolling Eyes
ako ih je imala malo onda je frigidna a ako ih je bilo vise onda je drolja, kako li im ugoditi Rolling Eyes
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 13, 2008 11:22 pm

milica cobanica (citat):
meni skroz nebitno, a muski.... Rolling Eyes ma njima je uvek bitno.... Rolling Eyes
ako ih je imala malo onda je frigidna a ako ih je bilo vise onda je drolja, kako li im ugoditi Rolling Eyes
bas tako .. jednom mi je jedna komsinica rekla .. muskarci nikad nisu zadovoljni ako si nevina bice niko te nije hteo .. a ako si imala vise od 2-3 muskarca onda si kurva .. ko ce njima ugoditi ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 10:16 am

uh to ti je diskutabilna tema, u suštini ne treba se igrati brojkama skoro pa nikada...uvjek se neko sjebe... a ja nešto ne volim kada se ja sjebem... he he he
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 10:34 am

Kaze Dugme...

Citat :
Stani stani nemoj mi rec'
Sta me briga sta je bilo
kad je bilo vec...

Iskreno, zalibo me i ko je bio i kako je bilo i koliko ih je bilo... kad je bilo vec... Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 1:03 pm

kad je bilo vec... khm, jel ti to trazis devicu?
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 1:04 pm

ma normalno je da svi imamo neku proslost...mene licno to ne zanima, ali mislim da su muskarci malo optereceni sa tim koliko ih je bilo...
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 4:29 pm

milica cobanica (citat):
kad je bilo vec... khm, jel ti to trazis devicu?

Laughing Laughing Laughing Pa da je ja ucim jel? Eeeee neces ga majci... Mad Mad Mad
Fino rekoh, ne zanima me koliko ih je bilo i kakvi su bili jer su bili... znas ono, k'o iz Kengura: "radiO - proslo vreme"... Wink

A djevica? Moze, al samo ako je horoskopska... ovim ostalima, daleko im kuca od moje... study
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 4:34 pm

Naravno da mi je bitno. Profil cure s kakvom je bio odprilike moze da mi pokaze kakav je on. Dakle ako se okruzivao curama sumnjivog morala, daleko mu kuca od moje study Cool Razz
Na vrh Go down
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeWed May 14, 2008 7:06 pm

Ako je nekome bitno, slobodno meni posaljite Cool
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeThu May 15, 2008 4:03 pm

aseemic (citat):
Ako je nekome bitno, slobodno meni posaljite Cool
haha haha haha
hehe , ma kome je bitno , meni nije nikako
Na vrh Go down
nedodirljiva
Pocetnik
Pocetnik
nedodirljiva


Broj komentara : 47
Registration date : 2008-05-12

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeThu May 15, 2008 4:10 pm

Mom bivsem je bilo bitno. Zato i jeste bivsi Very Happy
Na vrh Go down
ko_bi_znao
Pocetnik
Pocetnik
ko_bi_znao


Broj komentara : 33
Lokacija : Frankfurt-Beograd
Registration date : 2008-03-07

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeThu May 15, 2008 4:27 pm

Ma nije mi bitno , ne zelim da znam a opet smatram da ni ona ne treba da zna koliko, ko sta i kako.
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeThu May 15, 2008 10:19 pm

drago mi je sto vidim da vecini nije bitno. Ali opet mislim da je ipak muskarcima bitnije nego zenama.
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeFri May 16, 2008 1:00 pm

ma bitno je svima to je cinjenica a isto tako je cinjenica da ni musko a ni zensko nije nikad zadovoljno ako je bijelo sto njie crno a ako je crno sto nije belo babyd
Na vrh Go down
cvetic
Pocetnik
Pocetnik
cvetic


Broj komentara : 48
Age : 46
Registration date : 2008-05-11

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeFri May 16, 2008 3:38 pm

A da li je nama samima bitno? Da li je bitno toliko da se ponekad pitamo zasto smo bili sa nekim?
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeFri May 16, 2008 4:51 pm

cvetic (citat):
A da li je nama samima bitno? Da li je bitno toliko da se ponekad pitamo zasto smo bili sa nekim?

Ovo je pravo pitanje. Meni jeste bitno, jer cim mi je bitno s kim mi je partner bio, naravno da mi je bitno i s kim sam ja bila. Ponekad covjek zaista u zivotu pogrijesi Rolling Eyes
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:26 am

ma ne tice me se , ne moram da znam takodje ne mora da zna Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li vam je bitno Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam je bitno   Da li vam je bitno Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li vam je bitno
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: