Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

nokti, da budu jaki i dugacki!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin

Broj komentara : 3340
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: nokti, da budu jaki i dugacki!   Mon May 12, 2008 10:57 pm

u salonu gde idem na manikir i pedikir koriste se uglavnom, da ne kazem iskljucivo proizvodi firme alessandro. ja sam maltene pocela da se kunem u njih, sredstva za negu noktiju su vise nego efikasna, a da ne spominjem sirok spektar lakova koji su fenomenalni. iz kompletne ponude izdvojila bih lak za ucvrscivanje i jacanje slabih noktiju iz spa programa koji izgleda ovako

tu su odlicni skidaci laka za nokte kao i turpije koje su primerene kvalitetu vasih noktiju

probajte obavezno!!!

Admin
Admin

Broj komentara : 3340
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: nokti, da budu jaki i dugacki!   Thu May 22, 2008 11:38 am

hmm, kupila sam citavu kolekciju spa programa alessandro i mogu vam reci da mi je ovo najbolja investicija sto se kozmetike tice. btw, cene uopste nisu velike sa obzirom na efekat koji se dobija. dakle, posle nadogradnje nokti mi izgledaju savrseno, zdravo, negovano. dakle, probajte, pogotovo vi koji idete cesto na nadogradnju Cool

nokti, da budu jaki i dugacki!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1