SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Definicija sponzoruše

Go down 
3 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Definicija sponzoruše Empty
KomentarNaslov komentara: Definicija sponzoruše   Definicija sponzoruše Icon_minitimeSat May 10, 2008 11:24 am

Citat :
Sronzoruša je pezorativan termin koji su smislili muskarci koji ne mogu da pruže ženama ništa više od golog sexa...za sta obicno smatraju , da su svetski shampioni
i da doticna treba da vristi od zadovoljstva od same pomisli da ce je on , bez ikakvog uvoda u pricu, odvuci u svoj brlog.....

Termin je odusevljeno prihvacen u onom delu zenske populacije, koji nema cesto priliku da joj se ponudi tzv. sponzorstvo ( kako to ogavno zvuci)...

Ono sto se sad zove sponzorusa, to smo svi mi pomalo...

I toga je bilo uvek i svuda...

Ko od nas nije , bar ponekad , ako ne svakodnevno( a da toga nije svestan) , koristio neke od svojih fizickoh ili mentalnih atributa da bi postigao neki cilj.
To ne mora biti nista bitno, ni krupno...u ljudskoj prirodi je da koketira...

E, sad...odredjeni sloj devojaka koje se krecu na mestima koja sluze kao sastajalista ljudi koji traze malo seksa u zamenu za materijalna dobra.....
To se oduvek, i u svim epohama zvalo prostitutka.....

Cemu ublazavanje izraza , sa izrazom " sponzorusa" ??

S druge strane, devojka, koja zahteva u vezi pruzanje odredjenog konfora, jer smatra da nije higijenski voditi ljubav u kolima, nije bas uvek romanticno setati se pored reke na -5 , da s vremena na vreme treba negde otici na odmor i zajednicko opustanje, da nije cool gurati se sredjena sa dragim u prepunom busu..

To nije sponzorusa, vec neko ko je svestan sebe, zeli od zivota odredjene udobnosti, i trazi od osobe s kojom je u vezi da joj te udobnosti pruzi, smatrajuci, da ako doticni to nije sposoban......vuce sa sobom mnoga pitanja..

Kolika je njegova snalazljivost, vrednost, marljivost, ozbiljnost, sposobnost, kakav mu je polozaj u drustvu, odnosno ...koje vrednosti ima osoba koja nista nije stvorila u zivotu?

Svako vadjenje na krizu , tranziciju , ratove, etc. je izlisno, jer je ovo tema za sva vremena i sve sredine.
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Definicija sponzoruše Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Definicija sponzoruše   Definicija sponzoruše Icon_minitimeSat May 10, 2008 1:37 pm

totalna istina respect
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Definicija sponzoruše Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Definicija sponzoruše   Definicija sponzoruše Icon_minitimeSat May 10, 2008 11:23 pm

ipak mislim da se zna ko je sponzorusa, a ko djevojka koja trazi komfor, i to dvoje se ne moze strpati u isti kos...
a kad mi neko zapadne ze oko, svidi mi se, u tim trenutcima stvarno ne razmisljam jel on raspolazen nekim nekretninama, jel vozi neku zvijer i jel mu babo direktor i sl.
stvarno mi trenutno u mojim godinama nije bitno kakva mu je ekonomska situacija, nek ima za kafu i pice i to je to Very Happy nemam ja nista od tih njegovih aviona i kamiona, vazno je kako se odnosi prema meni, jel nam lijepo kad smo skupa, jel me postuje voli itd., a za sve ostalo , zaradit ce se pare a i potrositi Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Definicija sponzoruše Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Definicija sponzoruše   Definicija sponzoruše Icon_minitimeTue May 20, 2008 2:44 pm

elan (citat):
Citat :
...
S druge strane, devojka, koja zahteva u vezi pruzanje odredjenog konfora, jer smatra da nije higijenski voditi ljubav u kolima, nije bas uvek romanticno setati se pored reke na -5 , da s vremena na vreme treba negde otici na odmor i zajednicko opustanje, da nije cool gurati se sredjena sa dragim u prepunom busu..

To nije sponzorusa, vec neko ko je svestan sebe, zeli od zivota odredjene udobnosti, i trazi od osobe s kojom je u vezi da joj te udobnosti pruzi, smatrajuci, da ako doticni to nije sposoban......vuce sa sobom mnoga pitanja..
Kolika je njegova snalazljivost, vrednost, marljivost, ozbiljnost, sposobnost, kakav mu je polozaj u drustvu, odnosno ...koje vrednosti ima osoba koja nista nije stvorila u zivotu?

Svako vadjenje na krizu , tranziciju , ratove, etc. je izlisno, jer je ovo tema za sva vremena i sve sredine.

sa ovim dijelom se nikako ne bih slozila iz prostog razloga, sto vecina tih sto traze sve te udobnosti same ih sebi ne mogu obezbijediti. Dakle ako samoj sebi ne mozes neke stvari da obezbijedis zasto bi to neko drugi za tebe morao da radi. Ja recimo dok nisam imala svoje auto, bilo mi je krajnje besmisleno zahtijevati da moj momak dolazi svaki put po mene i da me vraca. Kakva sam ja to dama, na baterije scratch Dok sada kada imam svoje auto, naravno ili cu ja otici po njega ili ce on doci po mene. Trece nema. I meni je svaka djevojka koja nema vlastite odredjene uslove a od drugih to trazi, klasicna sponzorusa.
Na vrh Go down
Sponsored content





Definicija sponzoruše Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Definicija sponzoruše   Definicija sponzoruše Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Definicija sponzoruše
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: