SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 droge, lake i teske...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitimeSat May 10, 2008 12:26 am

hajde samo da se lazni puritanci ne uvrede, ali zanima me da li ste ikada probali neku vrstu droge, bilo lake ili teske? sta mislite o legalizaciji marihuane?
licno, probala sam marihuanu, cak sta vise i dan danas sa najboljim drugaricama umem da smotam jedan dzoint i smejem se kao nenormalna celu noc. vise od toga nikada me nista nije provlacilo. a imala sam prilika da probam sve i svasta, ljudi su ispred mene pravili crte i smrkali kokain. to me vec ponavljam nikada nije privlacilo. dakle, sad vi.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitimeSat May 10, 2008 12:27 am

evo i mene .. pa jedino sto sam probala je trava .. bila sam u okruzenju ljudi koji su gutali sta su stigli .. ali me nikad nista nije privuklo .. eto pa ni trava .. jednostavno ne utice na mene ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitimeSat May 10, 2008 1:20 am

eh joj ja nisam nista probala Neutral , travu bih probala, sto da ne, znam sebe, ionako me cigare ne privlace,a nisam tip koji bi se navukao lako na nesto...
sto se tice legalizacije, mislim da imamo puno vecih problema u drzavi...

neki dan gledam na tv-u , zabranili pusenje cigareta u kaficima, u Holandiji,a travu nisu jer je legalna i drama je sad, posto svi puse mixano travu i cigare, pa je opca tragedija, zale se ljudi nece moci vise izlaziti u omiljene kafice zobg toga, jao jao Laughing Laughing

drugo nesto ne bih probala, jer ne predstavlja mi to neku zamisao zadovoljstva, ima puno ljepsih nacina da se zabavimo...bespotrebno je...a ko je los karakter ne moze sebi dozvoliti nikakvo probavanje, jer se neke stvari ne bi trebale nikad probati...
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitimeSat May 10, 2008 1:24 pm

da ne ispadnem skromna ali sam protivnih svakakvih droga Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitimeTue May 20, 2008 2:38 pm

Nisam nista probala ni od lakih ni od teskih droga. Iako sam godinama na jednoj od droga i to tezih, a to je ljubav Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





droge, lake i teske... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: droge, lake i teske...   droge, lake i teske... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
droge, lake i teske...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: