SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muškarci i osećaji

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 12:43 pm

Citat :
Koliko su muškarci osećajni i zašto skrivaju osećaje?Srame li se svojih osećaja ?
Ili jednostavno glume bezosećajne frajere za javnost a kada su nasamo sa curom pretvaraju se u savim drugačije osobe??
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 2:24 pm

Ja cesto pomislim kako su muskarci najneosjecajnija i najokrutnija bica na svijetu. Medjutim znam da ih ima jako osjecajnih samo sto to oni vjesto skrivaju. Isto tako mislim da je nama mnogo lakse po tom pitanju jer mi to ispoljavamo pricom, plakanjem, histerijom,... no kod njih je to sasvim drugacije. Oni sute i u sebi to skrivaju. Ali definitivno su osjecajni pa neki i vise od zena.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 4:20 pm

mislim da su danas svi vise manje postali bezosecajni. pogotovo u drustvu. ljudi se plase svojih osecaja, plase se da ih ispolje na javnim mestima pa cak i kada su nasamo sa partnerom. jednostavno, danas se ljudi trose na gomile gluposti, svi su u nekoj trci-frci, svi se nesto foliraju, grade se lazna prijateljstva... mene to uzasno nervira.
kada sam zaljubljena ne plasim se to da ispoljim, kazem, kada volim to je do daske.
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeSat May 10, 2008 1:31 pm

Muskarci su u principu bezosecajni a zasto je tako , pa verovatno jer nikada nisu morali da brinu ni ocemu jer su mame uvek bile tu da brinu za njih . Mozda sve ovo i nema veze ali ja mislim da je to sve zbog vaspitanja . Mozda i gresim Laughing
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:30 am

pa dobro dokle više, muškarci su osjecajni... mislim stvarno Rolling Eyes
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitimeMon May 12, 2008 9:51 pm

dex_am (citat):
pa dobro dokle više, muškarci su osjecajni... mislim stvarno Rolling Eyes

Pa hajde dokazite kad ste tako osecajni Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





Muškarci i osećaji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarci i osećaji   Muškarci i osećaji Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Muškarci i osećaji
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: