SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izdati knjigu?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
aseemic
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
aseemic


Broj komentara : 1273
Lokacija : Earth
Registration date : 2008-04-04

Izdati knjigu? Empty
KomentarNaslov komentara: Izdati knjigu?   Izdati knjigu? Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 1:36 am

Ima li ovdje ko iskustva sa izdavanjem knjige?

Napisao sam, smatram, jako dobru knjigu i htio bih je izdat. Sada me zanima šta je potrebno slijedeće...

Trebam li knjigu zaštititi kao intelektualno vlasništvo, kako naći izdavača, koji su uvjeti koje izdavači traže, pitanja je puno, a ja znam malo odgovora...

Ima i ono da se prvi machichi u vodu bacaju, pa eto, mozda je najbolje da izdam knjigu samo radi slave, kod nekog ko ce biti voljan to za mene uradi. Pa makar mu i platio...

O knjigi. Knjigu pišem oko godinu dana sa manjim prekidima, upravo sam je završio i htio bih izdati knjigu iskljičivo zbog slave.
Knjiga je stručna i vezana je za PR (odnosi s javnošću). Područje je to na kojem bih htio izgraditi karijeru. Knjiga sadrži PR ideje za preduzeća i bila bi jedinstvena na nasoj teritoriji.
U uspjeh knjige uopće ne sumnjam, a kako su uslovi koje izdavači nude loši, najvjerovatnije ću knjigu izdati ''sam''.

Ako neko ima iskustva sa izdavanjem knjiga, bio bih mu jako zahvalan da ih napiše...

Hvala!
Na vrh Go down
zblazek
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 1
Registration date : 2008-12-08

Izdati knjigu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdati knjigu?   Izdati knjigu? Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 1:22 am

Vidim da ti nitko ne odgovara, pa evo!
Ako nisi dosad objavio knjigu probaj na www.wwaow.com
To je site za samoizdavastvo,ali i online knjizara. Minimalno narucis 5 primjeraka knjige I sve te kosta cca 70-80 Eur.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Izdati knjigu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdati knjigu?   Izdati knjigu? Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:34 pm

ili mozes taj materijal zapakovati i poslati sam sebi (cisto da se zna da si ti pisao), nakon toga ponuditi izdavackim kucama (sad nisam sigurna kako to ide u bih) i cekati na odgovor.
Na vrh Go down
Sponsored content





Izdati knjigu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdati knjigu?   Izdati knjigu? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Izdati knjigu?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Preporuci knjigu !

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: KULTURNI KUTAK :: Kutak poezije, pozorista,knjizevnosti, likovnoj umetnosti ...-
Idi na: