SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mladi muškarci boje se iskusnih žena

Go down 
+2
barbara
Dajana
6 posters
AutorPoruka
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 2:42 pm

Citat :
Iz čistog straha da ne ispadnu loši u krevetu, mladci se klone 'dama s iskustvom'. No, ono što njih straši itekako privlači starije muškarce s više 'utakmica u nogama', koji takve žene i traže.

Rezultati istraživanja provedenog na Sveučilištu Indiana pokazali su da se mlađi muškarci boje starijih, seksualno iskusnijih žena, jer su u strahu da neće moći ispuniti njihova očekivanja, dok stariji muškarci, pak, preferiraju seks s iskusnim partnericama.

Znanstvenici su do ovih podataka došli nakon istraživanja koje su proveli na 50 muškaraca podijeljenih u dobne skupine od 18 do 24, od 25 do 45 i 45+, te se pokazalo da se mladi muškarci zbog straha da ne 'podbace' užasavaju seksa s iskusnim damama.

Stariji muškarci, pak, s godinama biraju sve iskusnije partnerice te smatraju iskusne žene daleko izazovnijim i privlačnijim.

Znanstvenici su došli do još nekoliko zanimljivih otkrića, pa je ova studija potvrdila da erekcija nije najbolji način utvrđivanja uzbuđenja kod muškaraca, jer brojni su muškarci imali erekciju iako nisu bili osobito uzbuđeni i, nažalost, obrnuto.




točno ?
netočno?

ili nešto treće..
zanima me što vi mislite o tome..
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 1:11 am

iskusna zena? to je diskutabilna tema, moze znaciti toliko toga...
ako se pod iskusnom podrazumijeva i starija zena, ne mislim sad na razliku od 20, 30 godina Very Happy, rekla bih da se bas i ne boje, bar koliko sam mogla zakljuciti na primjerima brata, prijatelja i poznanika, jer svi su vise nego radosni kad su u prilici zabavljati se za djevojkom ili zenom koja je malo iskusnija ili starija od njih... i to bi im trebalo imponovati, sto da ne Cool
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 5:30 pm

nisam više mlad pa ne znam.... šmrc...
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 7:59 pm

nije tacno da se boje, mozda neki debili konzervativni Evil or Very Mad
koliko sam ja shvatila danas vecina njih vole iskusnije, ali ne puno starije, nego ono par godina...
ali vecini njih to imponuje...posebno ako je ona umjetnica ili tak nesto... na to definitivno svi otkidaju Twisted Evil
Na vrh Go down
djula
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan



Broj komentara : 562
Registration date : 2008-03-17

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 8:46 pm

Ja se ne bojim setnja
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:24 am

haha sad sam se bas dobro ismejao . Vidim sve ih se plasimo haha
Na vrh Go down
Sponsored content





Mladi muškarci boje se iskusnih žena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mladi muškarci boje se iskusnih žena   Mladi muškarci boje se iskusnih žena Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Mladi muškarci boje se iskusnih žena
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: