SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?

Go down 
+2
francuz
elan
6 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 11:46 am

Ukradena tema ... Embarassed i ukraden uvod ... Embarassed .. jednostavno sam morala da stavim na nas forum ... haha

Citat :
Lijep dan, sve ide ko "podmazano" hehehe da je
barem. Nakon posla dogovor s partnerkom da se nadjemo i oslobodimo
emocije, strast, osjećaje...kratko rečeno seks.
I sve je bilo predivno, s osjećajem kako se temperatura diže i kako ćemo dostići vrhunac...
Falilo je par pokreta, nekoliko sekundi da se to i desi, kad me ona odgurnula od sebe...
Ja
zapanjen upitam što je? Odgovor je smeta mi škripa kreveta! Ja ništa ne
čujem...Isključim okolinu, uživam, ne čujem ništa okolo...
Istina,
na trenutak sam se razljutio, onda sam brojao do 10 u sebi i predložio
da odemo na pod, ali ona nije više imala ni volju ni želju...

Što napraviti u takvoj situaciji? Da li se i vama to ponekad desi?

PS. savjete o podmazivanju kreveta preskočite jer krevet nije moj....
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 11:50 am

Citat :
PS. savjete o podmazivanju kreveta preskočite jer krevet nije moj....

haha haha haha
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:28 pm

Mislim da to nije neki razlog za dizanje prasine. Svakome se moze desiti da u nekom momentu nije posebno raspolozen za sex pa onda mu i neki dodir moze smetati kao sto je toj zasmetala skripa kreveta.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:24 pm

haha

Citiram:
Citat :
imao sam jednu isto tako u prolazu, jebavali smo se na ves masini i samo sto nisam svrsio, odgurne me i veli da centrifuga ne radi i da nemre svrsit, kupio sma joj novu ves masinu, a onda mi je predlozila sex na krevetu koji je jako skripao..i onda sam ju skuzio...obnavlja namjestaj.
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 2:38 pm

Cuj odgurnula? Shocked Ma kad si zapocela ima da zavrsis, sa skripom ili bez skripe... lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 2:41 pm

Cekaj da "zavrsi" ili da "svrsi" Suspect
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 2:52 pm

blondy (citat):
Cekaj da "zavrsi" ili da "svrsi" Suspect

Ne se primat... Razz
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 3:05 pm

francuz (citat):
blondy (citat):
Cekaj da "zavrsi" ili da "svrsi" Suspect

Ne se primat... Razz

lol! vidim da ne kontas Razz
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 3:10 pm

Dobro, ko je ovdje plavusa, ti ili ja? clown
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 4:48 pm

Ja sam plava i to stoji ali ti ne kontas Razz
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 11:21 am

Sta bi trebali moj muz i ja onda. Nikada se ne bi sexali, skoro uvijek nas omete djetetov plac Embarassed kao da zna.
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 12:19 pm

Odes lepo na pod i uzivas , kako ljudi nisu mastoviti , sto mora da bude u krevetu jaooo ne mora ni na podu ali ima toliko drugih mesta za takve stvari !
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 12:26 pm

blondy (citat):
Citat :
PS. savjete o podmazivanju kreveta preskočite jer krevet nije moj....

haha haha haha

Cuj coveka nije njegov krevet , pa ako nije tvoj krevet bar daj predlog tom ciji je da ga podmaze haha lol2 1245 icon_ha-ha rotf
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?   SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 3:00 pm

ma nije do kreveta, nego ta cura izbjegava sex... Twisted Evil
kao skripiiii...joj folova hahahha
garant ga vara s nekim ...i tada joj je mozda skripanje i sexi Very Happy
Na vrh Go down
 
SEX prekinuta škripom kreveta-Šta uraditi?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: