SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?

Go down 
+4
bg_girl
barbara
milica cobanica
elan
8 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:25 pm

Ukradena tema sa jednog foruma ....

Citat :
mrzim kad sve što imam reć potrošim na naslov, pa mi onda fali za uvodni

ja mislim da su lude.

l-u-d-e!!!

Edit:
indeks reko da se objasnim:
naime, imam prijateljicu koja je nakeljila sliku od momka na mobitel.
inače je luda, al sad se ponaša totalno nenormalno...
to već prelazi sve granice.

ja stvarno ne vidim zasto je ona luda .. devojka voli svog momka .. i tu nema nista lose .. pa i ja kad sam zaljubljena drzim sliku il zajednicku ili ... samo njegovu .. stvarno ne vidim zasto ovoj osobi to otliko smeta ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 6:31 pm

nikad ne stavljam sliku partnera, ma ne stavljam bilo ciju sliku na displej mobilnog telefona ili jos gore na lap top... u principu, ne mislim da su takve osobe lude, ali opet mi je to nekako bezze.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 9:27 pm

Very Happy cuj ludjakinja, pa nije ne znam sta uradila, doduse ne znam puno ljudi koji tako stavljaju sliku svoje voljene osobe, obicno je to njihova slika samo...
a ja uvijek samo svoju sliku imam na displeju yesmaster , sta ce mi ko drugi :whistling:
ne zato sto mislim da je neko lud jer to radi, nego zato sto mi se to ne svidja, i zato sto mi moja slika najvise godi Razz
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 9:33 pm

Nit mi je ludost , niti mi smeta , nek svako radi kako mu se svidja !
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 10:15 pm

e da, zaboravih da spomenem i one koji stave sliku partnera na mob, a ovamo muntaju druge... mislim stvarno Evil or Very Mad
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 10:38 pm

milica cobanica (citat):
e da, zaboravih da spomenem i one koji stave sliku partnera na mob, a ovamo muntaju druge... mislim stvarno Evil or Very Mad

ima i takvih na forumu jel ... nisam to znala .. Mad
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 10:50 pm

elan (citat):
milica cobanica (citat):
e da, zaboravih da spomenem i one koji stave sliku partnera na mob, a ovamo muntaju druge... mislim stvarno Evil or Very Mad

ima i takvih na forumu jel ... nisam to znala .. Mad

ma ne kazem samo za forum, vec i ovako. to mi se bas gadi Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:39 am

Ja sam onda ta ludjakinja Very Happy

Uglavnom mi je od momka slika na displayu, medjutim kada se posvadjamo onda slika se sklanja i onda uvijek je tu moja slika ili slika Angeline Jolie Very Happy ili nesto trece.
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:23 pm

Ja sam postavila sliku svojih andjela na display babydu7 babydu7
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 4:09 pm

ma ludjakinje, nema dalje Wink
Na vrh Go down
Mak
Pocetnik
Pocetnik
Mak


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-04-22

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 4:46 pm

Ja stavio sliku svog auta. lol!
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 10:01 am

Ma nek stavlja ko sta hoce, a ja sam stavila sliku sestrica Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?   Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Što mislite o luđakinjama koje stave sliku svog momka na mobitel kao pozadinu?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» sta mislite o osobi iznad?
» idete li u pozoriste, mislite o tome...
» sta mislite jeli velicina bitna u krevetu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: