SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 LAZ!LAZ!LAZ!

Go down 
+4
dex_am
milica cobanica
elan
bg_girl
8 posters
AutorPoruka
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 1:40 am

Sta ste zadnje slagali nekome ? Ja sam na primer slagala skoro jednoj prijateljici da sam u jako velikoj guzvi i da stvarno ne mogu da dodjem do nje jer mi je u kuci neka guzva. Istina je da sam bila jako lenja da bih se videla sa njom lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 2:14 pm

Napisat cu dok se sjetim ali znam da sam prije 20 i vise dana 100% slagana ali i to cu da istjeram na cistac Twisted Evil
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 11:05 pm

jaooo lazem svaki dan ko pas ... haha .. salim se ... ali obicno lazem drugarice ... i to za neke gluposti ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 9:57 am

lazem uglavnom smorove. kad neko krene da me smara kada cu negde stici ili kada cu nesto negde doneti, odneti, onda imam obicaj da slazem. i da, redovno lazem o stanju u saobracaju jer redovno negde kasnim. prijatelje nema sanse da slazem ma koliko istina bila bolna za njih.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 10:28 am

joj ja isto redovno lažem, nevjerovatno... evo od jutros sam slagao 3-4 puta... to mi postalo normalno, a baš ne volim a lažem... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 10:55 am

Uglavnom lazem prijateljicama i smorovima kako milica kaze. Ali to radim kada me zovu da se vidimo a meni mrsko i onda ja kazem da nesto radim ili nemam vremena a ustvari imam Embarassed
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:44 pm

ma svi mi lazemo i to za sve i gdje treba i gdje netreba valjda je to u ljudskoj prirodi neznam ja licno nevolim lagati i mislim da spadam u onu grupu ljudi koja manje laze :whistling: wohooo ishy babyd
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 1:25 pm

ne, ne lazem!!!
kod mene je uvijek "sto na umu to na drumu"
pa ko voli, nek izvoli Twisted Evil
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeSun May 25, 2008 3:56 pm

ne sjecam se kad sam i sta sam s-lagala posljednji put, ali svi lazemo, to je katkad neizbjezno, a ponekad je i onako mahinalno...pri ovome mislim na bijele lazi, a ne na one prave , to je vec zlobno...
Na vrh Go down
francuz
Navikao se
Navikao se
francuz


Broj komentara : 131
Age : 43
Lokacija : in the fast lane
Registration date : 2008-04-22

LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:08 pm

Ja nikada ne lazem! Cool

Samo ponekad presutim poneku informaciju... Twisted Evil
Na vrh Go down
Sponsored content





LAZ!LAZ!LAZ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LAZ!LAZ!LAZ!   LAZ!LAZ!LAZ! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
LAZ!LAZ!LAZ!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: