SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Frizure. Kosa i eksperimenti ;)

Go down 
+3
barbara
elan
Cheerleader
7 posters
AutorPoruka
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 11:42 am

Nisam nimalo hrabra sto se tice eksperimenata sa kosom i frizurama Sad farbanje i nekako, ali na sisanje ,osim vrhova, se jako tesko odlucim. KOliko cesto mijenjate frizure? I da li neko zna neki site gdje se mogu vidjeti razni stilovi, jer mi je nesto bas potrebno, a ne znam sama sta Very Happy :afro:


Cheerleader: komentar modifikovan dana: Sun Mar 30, 2008 3:26 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:35 pm

ovako .. ja sam jako teska sto se izgleda kose tice .. sad sam se trenutno odlicila sa dugu i ravnu kosu .. (to je verovatno jos par dana) ... a nekad sam experimentisala i bojama i oblicima ... bilo je svega... e ima jedan sajt za isprobavanje frizura .. cim nadjem postavljam ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 8:01 pm

lol! ja sam probala dosta boja, neke zato sto sam htjela a neke sam greskom dobijala Laughing
uglavnom nikad se nisam kajala, mislim nije mi nikad bilo toliko lose, ionako se ispere dijelom ili se prefarbam Very Happy , trenutno sam plava, drugacija nijansa nego prethodne dvije godine, doduse imala sam pramenove, a sad se farbam...mislim da se treba traziti dok se nadjemo, ici od blazih nijansi i blazih frizura ka onoj koju trenutno zelimo, ili ako nikad nisi uradila nikakvu promjenu, nesto drasticno, samo zavisi koliko dobro podnosis promjene, a ja sam uvijek za Very Happy
a evo ti sajt za makeover, samo sto se moras registrovati, a to je nekoliko minuta nije nista strasno...
http://makeover.ivillage.com/makeover/index.jsp
ili probaj na ovom drugom ivillage-u
http://www.ivillage.co.uk/beauty/makeover/frontpage
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 10:33 pm

probaj sa onim prodavnicama gde prodaju perike Cool ja sam nekada imala obicaj da odem na takva mesta, probam periku i odmah tacno znam da li mi stoji ili ne Wink
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 10:58 pm

Da najbolje je da odes u neku radnju koja ima perike i isprobas koji ti stil odgovara . A sto se mene tice ja stvarno eksperimentisem sa svojom kosom , malo malo pa menjam i oblik i boju tako da ne bih znala sta da ti kazem .Ako nisi dovoljno hrabra onda ti ne preporucujem da se bavis tim.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 1:47 pm

A ne, sve dolazi u obzir ali eksperimenti na kosi vise NE!!! Imala sam nekada davno obicaj da se poslije svadje s momkom podvrgavam promjenama boje i oblika frizure ali vise NE, NE i NE!!! :ljulja:
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:16 pm

E ja svaki mesec drugu frizuru imam , stalno eksperimentisem nesto sa kosom i nikad nisam zadovoljna Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeMon May 12, 2008 10:26 pm

Nisam neki ljubitelj eksperimentisanja ja sam klasican tip jedna boja dok ne dosadi Very Happy
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:05 pm

ja sam se sad ofrabala u tamniju boju, svijetlo smedju Very Happy i prezadovoljna sam, puno vise mi se oblik lica istice, oci , usne , ma prezadovljna sam, nakon toliko boja i nijansi plave zute Very Happy pronasla sam pravi put do svoje kose dance
Na vrh Go down
Sponsored content





Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Frizure. Kosa i eksperimenti ;)   Frizure. Kosa i eksperimenti ;) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Frizure. Kosa i eksperimenti ;)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: MODA :: Sve o modi i stajlingu!-
Idi na: