SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jahanje...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 12:25 am

eto, pocela sam da idem aktivno na jahanje, pa me zanima ima li jos koga da voli ovaj sport...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 10:50 am

joj ja mislio o necemu drugom se prica... kada ono sport... Rolling Eyes


(imaju u Sarajevu dva mjesta, Rajlovac i Rakovica ali ja nikako da odem...kažu da je super osjecaj... jašu te cijeli dan i inda ti jašeš konja pa makar 2 sata... ha ha ha)
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:34 am

e moj dex, ccccc, jesi neozbiljan Evil or Very Mad

ja jedva cekam nedelju da odem u konjicki klub. masa ljudi nije ni svesna koliko je kondicije potrebno za ovaj sport, i uopste koliko je jahanje dobro.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 5:36 pm

e danas sam isla u kupovinu, trebalo mi je malo opreme za ovaj sport. dakle nasla sam steznik za struk i rukvice u nike prodavnici, ali nisam nigde nasla kacigu. moze li neko da mi malo pripomogne.

ps ovi ludaci u nike storu su mi nudili kacigu za rolere (hahahaha)...
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 6:24 pm

Ja jasem bez kacige a i on.
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 12:42 am

blondy (citat):
Ja jasem bez kacige a i on.

Tek sam primetila ovu izjavu . Pa duso i ne treba ti kaciga za takvo jahanje haha
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:41 pm

ja sam danas na jahanju provela 2 sata, osecam se odlicno Very Happy
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 10:16 am

a još se jaše... fino fino
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:38 pm

Srem se vidi u Stremenu
Autor: N.K. | 14.04.2008 - 09:10
jahanje... Srem-v
Kad se uželite prirode, konja, reke i sremačke kuhinje tada je pravo vreme da dođete do sela Jakovo u opštini Surčin i da posetite Salaš Stremen. Na obali reke Save u sremačkoj ravnici pronaći ćete sve ono što vam je potrebno za aktivan odmor.

Ovogodišnja turistička sezona u Jakovu je počela, a prvi dan je obeležen prezentacijom kataloga „Turistička ponuda Jakova“, na Salašu Stremen.
- Pokušali smo da u publikaciji predstavimo sve ono što bi turista mogao da vidi u našem selu. Tu je Manastir Fenek, crkva Sv. Vaznesenja kao i brojne druge destinacije na kojima naši gosti mogu da se edukuju, odmore i zabave – rekao je Predrag Bojović sa Salaša Stremen.
Posebno se preporučuje ergela u okviru Salaša, koja pruža neslućene mogućnosti. Ako do sada niste jahali na konju, ovde možete dobiti učitelja jahanja, koji će vas uputiti u tajne ove veštine. A ukoliko jeste, ali retko ili davno, na raspolaganju je manjež, gde ćete moći da obnovite znanje. Za pravo jahanje stoji na raspolaganju staza, kroz vrbake na obali Save.
- Ovo je jedan od projekata koji doprinose razvoju turizma u Beogradu i koje će Sekretarijat za privredu grada nastaviti da finasira – rekao je Đorđe Mazinjanin iz Gradskog sekretarijata za privredu.
Izvor : http://www.blic.co.yu/beograd.php?id=37849
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:42 pm

joj micoo ima te i u novinama .. haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:44 pm

autograme delim posle 18 h Cool
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:46 pm

jahanje... Srem-v10
znaci ne verujem .. pa gde tebe uslikase ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 3:35 pm

pa na jahanju elan, valjda se vidi... ih, od ovih paparaza covek ne moze da zivi... Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





jahanje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jahanje...   jahanje... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
jahanje...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: SPORT :: U zdravom telu jos zdraviji duh!-
Idi na: