SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 razlicite religije...

Go down 
+7
evropljanin
NeoBitchNa
barbara
bg_girl
elan
dex_am
milica cobanica
11 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:49 am

ja sam po ubedjenju ateista. totalno mi je uvek bilo nebitno ko je koje vere i nacije, posebno kada je ljubav u pitanju. rodjena sam u braku pravoslavnih hriscana, a opet moja prva ljubav bio je jedan decko muslimanske veroispovesti (edin se zvao dusa slatka)... dakle, sta vi mislite o tome? da li je moguca veza ili brak sa osobom razlicite veroispovesti?
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:23 am

jeste ako je sex dobar.......... haha ha ha... zezam se, naravno ako si ti normalan onda je i to normalno....

ljubav vjere valja, stara bosanska.... Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 2:50 pm

Kada je u pitanju ljubav .. smatram da ne treba da se prave sad neka velika pitanja ko je koje vere .. naravno ima ljudi koji to gledaju .. ali meni je to sasvim nebitna stvar u zivotu .. Ako se ljudi vole ne bitno je koje veroispovesti .. LJubav ne zna za granice .. zar ne .. Cak mislim da su najlepsi i najbolji brakovi ti "mesani" ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:00 am

Ma nije bitno , samo nek se ljudi vole heart2 l2o lo124
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:27 am

elan (citat):
Kada je u pitanju ljubav .. smatram da ne treba da se prave sad neka velika pitanja ko je koje vere .. naravno ima ljudi koji to gledaju .. ali meni je to sasvim nebitna stvar u zivotu .. Ako se ljudi vole ne bitno je koje veroispovesti .. LJubav ne zna za granice .. zar ne .. Cak mislim da su najlepsi i najbolji brakovi ti "mesani" ...


tajna je u "mješavini"


nescafe
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 3:55 am

ma naravno da je moguca, ako su ljudi sirokih pogleda na svijet, nisu nacionalisti i ako nisu optereceni religijskim faktorima...uvijek ce postojati neke prepreke sa obje strane vjerovatno, ali ako se ljudi vole, nista nije vazno, jer ''love conquers all'' Very Happy
uostalnom, svi mi vjerujemo u istopg Boga samo sto ga drugacije zovemo...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 11:02 am

ma tu porodica zajebe stvar... ako možeš iskljuciti taj aspekt života onda je sve kullll
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 5:08 pm

dex_am (citat):
ma tu porodica zajebe stvar... ako možeš iskljuciti taj aspekt života onda je sve kullll

meni moji nikad nisu pravili problem oko toga .. a imala sam "raznih" momaka ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:02 am

dex_am (citat):
ma tu porodica zajebe stvar... ako možeš iskljuciti taj aspekt života onda je sve kullll
da i ja kazem isto, u dosta ako ne u i vecini slucajeva, porodica odigra glavnu ulogu, mene bi se moji npr. odrekli preko novina Very Happy vjerovatno...sad zavisi jel vrijedna ta ljubav ''gubitka ''porodice, ako jeste vjerujem da se kad tad moze izgladiti situacija sa familjom, a to onda kad svi vide koliko je ta ljubav velika koliko su sretni itd...a sigurno ima i onih koji to nikad ne prihvate...
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:36 am

Ja poznajem dosta ljudi koji su u vezi za osobama razlicitih vera, i mogu vam reci da mi je to sasvim ok. Kad se ljudi vole smatram da niko ne treba da se mesa u njihov odnos . A to ko je koje nacionalnosti ili vere to je takva glupost . Neko izmislio da bi samo zamajavao ljude nista drugo . Zato neka zivi ljubav bez obzira na sve.
l2o l2o l2o l2o l2o l2o l2o l2o
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 3:08 pm

Moj muz i ja smo razlicite vjere i nikada mi nije bilo jasno kako ljudi mogu da se svrstavaju po toj osnovi. Ja ljude razvrstavam na dobre i lose, ma ko oni bili.
Na vrh Go down
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:00 am

Ljudi 21 vek zar to i dalje gledamo ?
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:09 am

pa *ebi ga, gledamo još uvjek... na žalost kažem... ovo je još uvjek zatvorena sredina balkanski lonac... ja ne gledam jer sam samostalan... ali da mi mama daje lovu za život mogla bi i da mi uredjuje "vanjsku politiku" djelovanje prema suprotnom spolu...
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:29 am

dex_am (citat):
pa *ebi ga, gledamo još uvjek... na žalost kažem... ovo je još uvjek zatvorena sredina balkanski lonac... ja ne gledam jer sam samostalan... ali da mi mama daje lovu za život mogla bi i da mi uredjuje "vanjsku politiku" djelovanje prema suprotnom spolu...

lepo receno, mada sta znam ovde je malo drugacije vecina ljudi to ne gleda ali nadju se i izrodi sta ces
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:48 am

ako se sluzis parolom voli svoje postuj tudje i kao sto rece gore jedan clan dijeli ljude na dobre i lose naravno da moze lol!
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:21 am

Nikad nisam bio ucen da gledam religiju ali cini mi se da je u danasnje vreme to neminovno na zalost . Meni ne smeta nek je ko god ako mi je dobra sta ima ko da mi se mesa i brani bilo sta.
Na vrh Go down
jabukica
Navikao se
Navikao se
jabukica


Broj komentara : 135
Registration date : 2008-08-14

razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 1:35 pm

Ja stvarno nemam nista protiv razlicitih religija, niti mi moji brane da se zabavljam sa muskarcem koji je razlicite vere.
Na vrh Go down
Sponsored content





razlicite religije... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: razlicite religije...   razlicite religije... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
razlicite religije...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: