SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fobije ili Strah

Go down 
+8
Cheerleader
*Nebojsa*
barbara
nena
dex_am
magicna
milica cobanica
elan
12 posters
AutorPoruka
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:29 am

Sta je to cega se najvise bojite ili imate fobiju od necega ?
Ja licno imam strah od letenja avionom, imam vrtoglavicu ako sam na nekoj visini i u poslednje vreme u opste ne volim neki veliki mrak affraid
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:34 am

najveci strah mi je od one perionice za automobile. cim udjem na traku obavezno nekoga pozovem da pricam sa njim dok ne prodjem.... pale
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:06 am

ja se plasim visine, a jos vise dubine Neutral
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:13 am

Ja se plasim doktora Embarassed I vec sada imam ogromnu fobiju od poroda Embarassed
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:35 am

zmije, pauci.... i bojni otrovi........ bljak........
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 11:06 am

ja imam fobiju od zatvorenog prostora i guzve...
zbog toga nisam isla na tosetov koncert... sad
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:24 pm

ja se bojim dubineee i vodeee, mislim kad je more u pitanju, jezero, bazen, rijeka, ili veci potok sad a_damnit
i bojim se buba, ovih sto hodaju , gmizu sad
Na vrh Go down
*Nebojsa*
Navikao se
Navikao se
*Nebojsa*


Broj komentara : 78
Age : 41
Lokacija : Uvijek blizu...
Registration date : 2008-03-19

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:20 am

U principu se ni kao klinac a pogotovu sad nisam nicega plasio osim visine Smile
Uh jbt sav se paralisem kad samo pomislim na visinu Sad
Na vrh Go down
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:10 pm

Paukova Sad Prije 2-3 sedmice sestra mi je kupila neku igrackicu iz koje iskoci plasticni pauk... Mislila je da cu se naljutiti na nju, ali kad sam otvorila kutiju, a pauk iskocio, pocela sam se tresti i plakati pale

Bojim se i oceana,mora,dobina...sami pogled na morsko prostranstvo u meni budi neku jezu...Dokumentarci o kitovima...Uzas sad I da, bojim se i delfina ishy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:04 pm

stepenice .. kako se njih uzasavam .. neki dan u trznom centru jedva sam stala na one pokretne stepenice ali za dole .. milica c je morala da ide prva ispred mene da mi drzi strah ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 9:50 pm

mislim da se nicega ne bojim
prosla sam svasta u zivotu, tak da mislim da nema toga sto bi mi moglo biti frustracija
volim more i daljinu (dvogledom me traze kad odem plivati hehe), viseine se ne bojim mada imam losu procjenu uvijek koliko je nesto visoko ili duboko, palninarila sam dugo tak da me onih zivotinjki nije strah mada ih zaista ne volim (gadno mi je sve sto plaze, gamize al me nije strah), susrela sam se sa mnogim zlocinima "oci u oci" tak da
zovem se neustarsiva hahaha Wink
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:01 am

Plasim se insekata, pasa, rata, gladi, samoce... Ma plasim se mnogih stvari ali sve u granicama normalnosti.
Na vrh Go down
Emigrant
Pocetnik
Pocetnik
Emigrant


Broj komentara : 25
Age : 45
Lokacija : usa
Registration date : 2008-04-19

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:39 am

fobija zatvorenih prostora ali ne sada da puknem totalno, nego jednostavno se osjecam neugodno
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:20 pm

Pa prije sam se bojala svega i svacega. Buba, gmizavaca, itd. Sada kada moram djecu da ohrabrim i da im otjeram strah polako sam i sebe uspjela ubijediti kako to zapravo nije opasno.
Na vrh Go down
Sponsored content





Fobije ili Strah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fobije ili Strah   Fobije ili Strah Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Fobije ili Strah
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: