SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gde ste bili sinoc?

Go down 
+13
KONAN
nina
mirzza
makazica
evropljanin
Dajana
elan
barbara
NeoBitchNa
bg_girl
mamilanka
dex_am
milica cobanica
17 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:27 am

vidim nema teme pa rekoh da postavim. juce je jednoj mojoj drugarici bio rodjendan, pa smo se ona, ja i jos jedna nasa drugarica dogovorile da odemo u neki luuud provod. helem, tri lujke, krenule sa bmw x5, pocele na splavovima iza juge, zavrsile na splavovima iza blokova, zatim nazdravljale malo tekilom, malo vodkom, ma zlo mi je od jutros. ne znam ni sama kako sam ustala....
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:59 am

kino, 10.000 BC
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:00 pm

Bila sam kuci, peglala hrpu svojih stvari i spremala haljinu za svadbu u subotu Very Happy
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:01 pm

dex_am (citat):
kino, 10.000 BC


i nisi zvao ccc Rolling Eyes
Crying or Very sad
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:04 pm

ma mene zvali isto... sorry Wink
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 1:24 pm

dex_am (citat):
ma mene zvali isto... sorry Wink


ma ja, svaki put ista prica ccc Rolling Eyes


tongue Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:38 pm

topic
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:50 pm

milica cobanica (citat):
topic

ish Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:54 pm

mamilanka (citat):
milica cobanica (citat):
topic

ish Wink

duso, ako hoces da muntas zilbera imas temu muntanje, imas tu jos par nekih tema, pa ish tamo a ja ti drzim fige da ga smuntas Twisted Evil
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:02 pm

ma duso moja nemas ti meni sta drzat fige
ne "pucam" ja na njega Smile


nego gdje si mi ti sinoc bila
eto malo on topica Rolling Eyes geek Wink
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:05 pm

pa vidis gore gde sam bila. prvo na bibisu, pa na amsterdamu i na kraju na kruzu. tek sad se malo normalnije osecam...

btw, znam ja da ti pucas na njega samo sto to ti jos uvek ne znas Twisted Evil
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 12:37 am

Evo gde sam bila veceras, upravo sam se vratila iz jednog kafica gde se pustaju karaoke, bilo je loodoooo 441
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 6:32 pm

Bila sam kuci sa svojim dragim 449s Bilo nam je 449s
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 1:23 am

Bolje me pitaj gde nisam lol!
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 12:57 pm

Kuci i gledala neke erotske filmove haha
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:03 pm

Sinoc sam bila s muzem i djecom u slasticarnici Torte i to, koja je onako bas pogodna za takav tip izlaska. Djeca imaju svoj prostor za igru a isto tako pusenje nije dozvoljeno, time jos jedan plus za taj objekat. 475lp
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 10:33 pm

ouuuu, ali mi je bilo divlje sinoc Very Happy
prvo sam bila u Bocku na metal svirci, privat party ko fol mod , onda svratila do Nivee, da pokupim drustvo, pa svi skupa otisli do Bice, a dole se ima sta i vidjeti Very Happy , golih vulgarno obucenih djevojaka i frajera kako plesu jedni s drugima, i bogami puno starijih ''deckiju'', da ne kazem ljudi...tako da sam odlucila da vise ne idem kod Bice petkom, a ni drugim danima mi nije neki provod dole, mora se bas potrefiti Cool ali mi je u Bocku bilo beton, extra :twisted:uvijek sam raspolozena za metal svirke Twisted Evil
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:29 am

hm, na bibisu posle sto godina... joooj kako volim taj splav Cool nema nista lepse nego kad se zavalis u one njihove veelikee fotelje, ma kao da si kod kuce... Very Happy
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 7:54 pm

nakon sto osamdesetog odbijanja drugarice .. odlucila sam sinoc da se napokon vidim sa njom .. i u neko doba sam otisla prvo do nje .. klasika .. prica.. kafa (nes) .. vermut .. 3-4 case .. izlazak ... savski kej ... duga setnja .. splav knjaz .. bend koji je svirao rock ... i pivo (koje u principu ne volim) ... jaooo ... boli glava jutros ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:50 pm

kuci, gledala filmove, medju njima se nasao Cloverfield, koji je poprilicno stresan za gledat jer je sniman u prvoj perspektivi, ali je sranje brateee film, hvala bogu pa ga nisam u kinu gledala, ovako cu i prezivjeti...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 10:14 am

eh ja na koncertu, cesaria evora... Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 9:39 am

auuu bolje gde sve nisam ... haha ... negde oko 20h krenemo mi da brata od strica odvezemo do posla (karaburma) .. onda snaju kuci .. putesestvije od karaburme preko miljakovca .. i na kraju gde sam stigla pojma nemam ... da bi otisli po Tamarche ubavo devojce koja zivi na novom beogradu i zatim se zaputili u NOVI SAD na kafu i cuvene index sendvice ... posle Ns-a napravili smo turu po manjem delu vojvodine .. indjija, beska, slankamenacki vinogradi, stari slankamen, novi slankamen, stara pazova, nova pozava,sremski karlovci, fruska gora .. sve u svemu loooodaaa noc ... skoro da je svanula kad sam stigla kuci ... haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 12:31 am

elan (citat):
auuu bolje gde sve nisam ... haha ... negde oko 20h krenemo mi da brata od strica odvezemo do posla (karaburma) .. onda snaju kuci .. putesestvije od karaburme preko miljakovca .. i na kraju gde sam stigla pojma nemam ... da bi otisli po Tamarche ubavo devojce koja zivi na novom beogradu i zatim se zaputili u NOVI SAD na kafu i cuvene index sendvice ... posle Ns-a napravili smo turu po manjem delu vojvodine .. indjija, beska, slankamenacki vinogradi, stari slankamen, novi slankamen, stara pazova, nova pozava,sremski karlovci, fruska gora .. sve u svemu loooodaaa noc ... skoro da je svanula kad sam stigla kuci ... haha

Shocked
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 3:39 am

upravo dosla iz novog sada ... osladilo mi se nesto ... lol2
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:10 pm

Kuci , posle farbanja jaja pustila dvd , gledala film i onda hrkavela rotf
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 8:48 am

eh sinoc pravo u krevet .. nisam nigde skitala .. druzila sam se sa plisanim igrackama u mom krevetu haha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 4:15 pm

ja u jednom super klubu, pevao je lukas Cool
danas malo teze hodam i pricam istovremeno, ali vredelo je.

nale, kako bese....
upali svetla da se gledamo u oci, kao u staroj decijoj igri ko ce duze moci....
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 5:08 pm

milica cobanica (citat):

nale, kako bese....
upali svetla da se gledamo u oci, kao u staroj decijoj igri ko ce duze moci....

bas tako ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeFri May 02, 2008 12:30 pm

Bila sam na Zlatiboru , rostiljanje, uzivanje , guzva , provod, alkohol hehe
Na vrh Go down
Dajana
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
Dajana


Broj komentara : 902
Registration date : 2008-03-17

gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitimeSat May 03, 2008 1:30 pm

Pa za ove praznike sam stvarno svugde bila, bas sam se lepo provela Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





gde ste bili sinoc? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gde ste bili sinoc?   gde ste bili sinoc? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
gde ste bili sinoc?
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» sta ste sinoc sanjali?
» Da li bi bili sa osobom za koju znate da vas vara?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: