SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 da li verujete u musko-zenska prijateljstva?

Go down 
+5
dex_am
KONAN
barbara
elan
milica cobanica
9 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 1:29 am

eto, bili smo klinci, zajedno piskili u pesku sto bi rekli. nasi roditelji su se druzili pa i mi zajedno sa njima, letovali, zimovali, slavili... vremenom smo naravno porasli, a i dalje smo ostali prijatelji. pravi prijatelji. nazalost, dvojica mojih drugova su me prerano napustila. ostali smo nas 4. volim moje drugove, mislim da bih za njih sve dala. nikada me ni jedan od njih nije muntao, a momci su mi izuzetno tesko prilazili zbog njih. i dan danas im pomazem oko devojaka. i dan danas su mi oslonac kao i ja njima a eto druzimo se citav zivot. oni su jedne od najbitnijih osoba u mom zivotu. zanima me, da li vi imate prave drugove ili drugarice, ili se sve svodi na muntanje. licno, verujem u ova prijateljstva jer imam 3 dokaza za to da postoje.
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 1:37 am

O da ... imam i te kako .. Imam najbog druga .. zajedno smo isli u osnovnu skolu .. i evo to prijateljstvo traje dan danas .. 21 godina vece .. ko bi rekao ...i stvarno mogu da kazem da ni jednog trenutka nisam dosla u iskusenje a takodje ni on da to prijateljstvo narusimo ...


elan: komentar modifikovan dana: Mon Mar 17, 2008 8:20 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Gost
Gost
Anonymous



da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 12:29 pm

NE, NE i NE Exclamation Exclamation Exclamation

Ne vjerujem u musko-zenska prijateljstva iz mnogo razloga. Uvijek jedna strana zeli nesto vise.
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 8:12 pm

da vjerujem, ali vjerujem i da su takva prijateljstva jako rijetka...ja imam tu srecu da se druzim sa troje prekrasnih ljudi od kojih je jedan i muskarac Very Happy .Oni su moji najbolji prijatelji vec peta godina, s njima se vidjam i cujem svaki dan, apsolutno znamo sve jedni o drugima, volimo se, cijenimo i super se provodimo Cool
Sto se tice mog slucaja, musko-zenskog prijateljstva, imam jednog pravog muskog prijatelja, gore pomenutog i jos nekoliko ne bas toliko bliskih ali dobrih drugova...nikada nismo osjecali nista vise od prijateljske ljubavi jedno prema drugom, i savrseno funkcionisemo ovako kao prijatelji, mozemo normalno da pricamo o vezama, ljubavi i svemu, i gledamo se kao brat i sestra fakticki...
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 5:35 pm

tesko 118w
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 5:55 pm

barbara (citat):
da vjerujem, ali vjerujem i da su takva prijateljstva jako rijetka...ja imam tu srecu da se druzim sa troje prekrasnih ljudi od kojih je jedan i muskarac Very Happy .Oni su moji najbolji prijatelji vec peta godina, s njima se vidjam i cujem svaki dan, apsolutno znamo sve jedni o drugima, volimo se, cijenimo i super se provodimo Cool
Sto se tice mog slucaja, musko-zenskog prijateljstva, imam jednog pravog muskog prijatelja, gore pomenutog i jos nekoliko ne bas toliko bliskih ali dobrih drugova...nikada nismo osjecali nista vise od prijateljske ljubavi jedno prema drugom, i savrseno funkcionisemo ovako kao prijatelji, mozemo normalno da pricamo o vezama, ljubavi i svemu, i gledamo se kao brat i sestra fakticki...

Je li mozes sa sigurnoscu da ovo kazes i za njih ili ovo govoris samo za sebe???

Ne znam ja nikada u to nisam vjerovala niti vjerujem i sumnjam da cu ikada. Nemam muskih prijatelja i to s razlogom i ne vjerujem bas ni "prijateljicama" mog momka :whistling:
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:07 pm

Mogu to sa sigurnoscu 100% da kazem za svog Edu, sto se tice ovih drugih koji spadaju u ljude sa kojima izlazimo, dernecimo, slavimo praznike skupa, mogu reci da su mi drugovi, a svi mi znamo sta to znaci, nisu mu najbolji prijatelji ali se moze izaci sa njima i piti kafa, provela sam s njima 4 godine u skoli, ili ih znam vec duze vrijeme pod nekim drugim okolnostima, neki od njih imaju djevojke, i nacisto smo sa nasim odnosima, nikad se nismo kontali niti cemo...
ja razumijem sta ti hoces da kazes, ali nisu svi ljudi isti niti smo svi u istim situacijama, ja vjerujem ljudima koji mi daju razlog da ima vjerujem i to je uzajamno...

a ti sto kazes da ne vjerujes prijateljicama svog momka, to zavisi kakve su to prijateljice, jesu li njihovi odnosi teznje da nekad budu sa tvojim momkom na ovaj ili onaj nacin, ili je to jednostavno druzenje Wink
moj brat isto ima prijateljicu vec petnaest godina, i to je uvijek bilo samo prijateljstvo, kao brat i sestra su, i ona se nikad nije nenormalno ponasala npr. prema njegovoj djevojci, niti on prema njenom momku...
Ja postujem to sto ti ne vjerujes u takva prijateljstva, ali ja jednostavno vjerujem da ona postoje, rijetka su ali postoje, sto da ne...
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:46 am

pa nako boga mi, dešava se ali teško... uvjek bude tu iskrica...
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan
mamilanka


Broj komentara : 570
Lokacija : somewhere between
Registration date : 2008-03-13

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:04 am

vjerujem, i volila bi da postoje i da su moguca
samo kod mene tesko ostvariva
ovi muski nece Sad
pitam se: sto li? scratch geek Laughing
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:06 am

ma privlacite nas previše Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:23 pm

barbara (citat):
Mogu to sa sigurnoscu 100% da kazem za svog Edu, sto se tice ovih drugih koji spadaju u ljude sa kojima izlazimo, dernecimo, slavimo praznike skupa, mogu reci da su mi drugovi, a svi mi znamo sta to znaci, nisu mu najbolji prijatelji ali se moze izaci sa njima i piti kafa, provela sam s njima 4 godine u skoli, ili ih znam vec duze vrijeme pod nekim drugim okolnostima, neki od njih imaju djevojke, i nacisto smo sa nasim odnosima, nikad se nismo kontali niti cemo...
ja razumijem sta ti hoces da kazes, ali nisu svi ljudi isti niti smo svi u istim situacijama, ja vjerujem ljudima koji mi daju razlog da ima vjerujem i to je uzajamno...

Drago mi je da zaista takva prijateljstva postoje i da mozes biti sigurna da nemaju nikakva skrivena osjecanja prema tebi Wink

barbara (citat):
a ti sto kazes da ne vjerujes prijateljicama svog momka, to zavisi kakve su to prijateljice, jesu li njihovi odnosi teznje da nekad budu sa tvojim momkom na ovaj ili onaj nacin, ili je to jednostavno druzenje Wink

Prije cu povjerovati da postoji Deda Mraz nego u njihove prijateljske namjere. Do sada ni jedna nije imala prijateljske namjere svaka je htjela nesto vise cursing Ali to se na fin i jednostavan nacin eliminise. Bitch gt5

barbara (citat):
moj brat isto ima prijateljicu vec petnaest godina, i to je uvijek bilo samo prijateljstvo, kao brat i sestra su, i ona se nikad nije nenormalno ponasala npr. prema njegovoj djevojci, niti on prema njenom momku...
Ja postujem to sto ti ne vjerujes u takva prijateljstva, ali ja jednostavno vjerujem da ona postoje, rijetka su ali postoje, sto da ne...

Jaaaaaaaaaako rijetka, definitivno!!!
Na vrh Go down
magicna
Navikao se
Navikao se
magicna


Broj komentara : 79
Lokacija : sarajewo
Registration date : 2008-03-13

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 4:29 pm

pa ja imam 1 starog dobrog prijatelja... Wink
imam i nekih novih, ali ne znam u kolikoj mjeri su zaista samo prijatelji Rolling Eyes

fazon je da muskarci nas ocito ne gledaju samo kao prijateljice...
nekako ne kontam, ali tako je parti1
Na vrh Go down
raznosac_pice
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-03-04

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:47 pm

blondy (citat):
NE, NE i NE Exclamation Exclamation Exclamation

Ne vjerujem u musko-zenska prijateljstva iz mnogo razloga. Uvijek jedna strana zeli nesto vise.

Potpis na ovo!

Upravo ovim rijecima sam zavrsavao sve pokusaje "musko-zenskih" prijateljstava.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:54 pm

Uh tek sada nakon ispovijesti @dexa na drugoj temi, ne vjerujem jos vise u musko-zenska prijateljstva Exclamation
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:59 pm

eno sada....

e svašta Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:01 pm

dex_am (citat):
eno sada....

e svašta Rolling Eyes

Sut' crngorski kum haha haha haha
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:08 pm

dex_am (citat):
eno sada....

e svašta Rolling Eyes

dex opusteno .. sta ti je sad ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:12 pm

cuj šta mi je napadate me... ispadoh "švalercina"


aaaa necu više ništa iskreno da vam pricam... Wink
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:13 pm

dex_am (citat):
cuj šta mi je napadate me... ispadoh "švalercina"


aaaa necu više ništa iskreno da vam pricam... Wink

daj .. nije tako .. a to ako si svaler pa moze da ti bude samo + da znas ... Cool
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
evropljanin
Aktivan clan
Aktivan clan
evropljanin


Broj komentara : 258
Lokacija : Europe
Registration date : 2008-05-11

da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitimeTue May 20, 2008 9:43 am

Verujem i imam takva prijateljstva. Imam par dobrih drugarica sa kojima se maltene od detinjstva jos druzim, tj. to su mi prijateljice . Znaci verujem u musko-zenska prijateljstva i moguca su.
Na vrh Go down
Sponsored content





da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: da li verujete u musko-zenska prijateljstva?   da li verujete u musko-zenska prijateljstva? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
da li verujete u musko-zenska prijateljstva?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: LOVE :: Ljubav, sex i ostale stvari !-
Idi na: