SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 frizerski salon...

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

frizerski salon... Empty
KomentarNaslov komentara: frizerski salon...   frizerski salon... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:04 pm

hajmo preporuke frizera i frizerskih salona kao i kritike istih....

u beogradu imam stalnog frizera zadnjih par godina tako da salone menjam u zavisnosti gde on radi, ali u principu sa obzirom da smo i privatno mnogo dobri prijatelji uglavnom dolazi kod mene kuci. zove se dejan i ako je nekome potreban izuzetan frizer neka me kontaktira na pp.

u sarajevu o mojoj kosi brine samir toskic, ima salon u jednoj sporednoj ulici kod ferhadije (ne znam tacno kako se zove) ali idealan je frizer. niko me nikada nije bolje osisao nego on.

e sad, negativna kritika ide mikiju panjkovicu koji nije frizer nego show man. licno on je moju mamu osisao tako da je plakala u salonu i htela da ga ubije...

da cujem vas...
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

frizerski salon... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: frizerski salon...   frizerski salon... Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 11:59 am

ja sam u horoskopu lav i meni je najvaznija kosa i uzasno je tesko mene sisati. :afro:

do sada sam se sisala i izvlacila pramenove kod jedne divne devojke iz Borce, ali sad ce mi biti daleko, tako da cu morati da je menjam... ali ko ima veze sa borcom, vrlo rado je preporucujem jer se tamo definitivno osecam super i znam da cu izaci zadovoljna... flower
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



frizerski salon... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: frizerski salon...   frizerski salon... Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 12:17 pm

Ja sam skoro pet godina kod jedne frizerke. Minela, salon RIME na Ilidzi. Ona me sisa i brine se o mojoj kosi. Ne mislim je mijenjati uskoro.
Na vrh Go down
Sponsored content





frizerski salon... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: frizerski salon...   frizerski salon... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
frizerski salon...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: MODA :: Sve o modi i stajlingu!-
Idi na: