SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 nega kose...

Go down 
+4
barbara
Cheerleader
elan
milica cobanica
8 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:53 am

posto sam ja opterecena izgledom i kvalitetom svoje kose evo da postavim neke od proizvoda koje sam i sama koristila ili ih jos uvek koristim...

ovaj sampon i regenerator su idealni za suvu blajhanu kosu

nega kose... 6693f

kakva god da vam je kosa ovaj sampon kao i cela kolekcija hair fall je super

nega kose... 3_Up

maska za kosu na bazi maslina

nega kose... Loccitane-olive-paste-for-hair-250ml-150
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:33 pm

Ja u zivotu bolju masku za kosu nisam stavljala od avonove planet spa maske sa maslinovim uljem ....
nega kose... Moohairmask

A takodje moram da pohvalim i dove masku za farbanu kosu

nega kose... Dove_Color_Care_Replenishing_Hair_Mask_250ml
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
Cheerleader
Navikao se
Navikao se
Cheerleader


Broj komentara : 81
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 4:02 pm

Kunem se u masku limun,med,jaje i maslinovo ulje Like a Star @ heaven Maske iz avona za razne tipove kose su isto sjajne Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 4:45 pm

I ja sam opterecena kosom, volim da mi je kosa lijepa i njegovana. Inace se farbam u plavo i time razlog vise da joj posvecujem mnogo vremena i paznje.

Sampone cesto mijenjam i trenutno koristim sampon od Balea za jacanje kose i regenerator od kokosa za farbanu kosu isto Balea.

Masku za kosu koristim pored one iz Avona od maslinovog ulja ovu:



nega kose... GaNi_Ultra_Beauty_01b%20(Kem%20hap%20toc)

Posto nje nema u BiH ja je porucujem iz Njemacke.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 5:29 pm

ja se malocas vratih od frizera a tamo sam probala novu masku na bazi meda i limuna locitane
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:57 pm

Klas silikonsko ulje, predobro je , kosa sjaji nije suha, a vrhovi su postpuno zdravi, i plus ne masti kosu Very Happy , i super su mi L'oreal Elseve proizvodi, od sampona , regeneratora, maske i kreme, sve im je dobro...a sad sam na Nivei za plavu kosu...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 12:07 am

barbara (citat):
Klas silikonsko ulje

probaj tigi silikonsko ulje za kosu Wink mada ja nisam ljubitelj bilo cega sto se stavlja na kosu posle feniranja/susenja
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 12:19 am

milica cobanica (citat):
barbara (citat):
Klas silikonsko ulje

probaj tigi silikonsko ulje za kosu Wink mada ja nisam ljubitelj bilo cega sto se stavlja na kosu posle feniranja/susenja
koliko to kosta? ja ti najvise volim to sto dodje poslije Very Happy nekako najvise se pouzdam u to...ili sam ovisna o tim ''after'' proizvodima
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 12:36 am

ne znam, moj frizer nikako ne voli da mi stavlja sto ti rece "after" proizvode na kosu. za cenu bas nisam sigurna... a evo kako izgleda.

nega kose... Dream%20Drops
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 4:33 pm

Etericnim uljima vratite kosi sjaj i cvrstocu

Sva etericna ulja upotrebljavaju se na kosi na isti nacin. Nanose se na vlažnu, opranu i rucnikom prosušenu kosu. Stavljaju se u maloj kolicini. Nakon nanošenja, ostavite da deluju oko pola sata, a zatim kosu dobro isperite. Dobicete sjajnu i zdravu kosu. Možete napraviti i mirisni balzam za kosu. Pomešajte 25 kapi etericna ulja lavande, isto toliko kapi etericna ulja sandalovine i 5 kapi etericna ulja kadulje. Protresite ih u bocici i nekoliko kapi razmažite po kosi. Ispadanje kose Cickovo ulje jaca kosu i sprjecava njeno ispadanje. Protiv opadanja možete koristiti i jojobino ulje koje pospešuje rast kose. Svileni sjaj Avokadovo ulje smiruje i vlaži kosu te joj daje svilenkast sjaj. Najboje deluje na nebojanoj kosi koja jer istice prirodnu boju. Protiv svrbeži Ako imate problema s infekcijom kože glave ili vas svrbi koža glave, pomoci ce vam lavandino ulje koje dezinficira i njeguje. Za suvu kosu
Ako vam je kosa oštecena i suva, orahovo ulje ce joj vratiti vlažnost. Smedjoj kosi ovo ulje daje lep crvenkast odsjaj. Posvetljivanje
Za plavuše je odlicno limunovo ulje. Ono blago posvetljuje kosu i jaca joj koren. Želite li visok sjaj kose, koristite bademovo ulje.
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 1:20 pm

nega kose... Prod_1023836
cula sam da cetkja sve sto je sira .. veca da je bolja za kosu .. e sad ja bih najvise volela da imam jednu ovakvu ali kod nas jos uvek nije izasla .. onda ja koristim ovu

nega kose... Prod_1023835
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon May 05, 2008 12:35 am

Evo samo da pokazem moju kosu kakva mi je sad . ne zamerite nije fenirana .. prirodno susenje .. uskoro menjam frizuru ...

nega kose... K110
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon May 05, 2008 12:37 am

elan sad

ne prkosi mi !!!
Na vrh Go down
NeoBitchNa
Navikao se
Navikao se
NeoBitchNa


Broj komentara : 69
Age : 43
Registration date : 2008-03-26

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeWed May 07, 2008 3:05 pm

Kosa ti je prelijepa. Neurekla se. Nemoj shishati Exclamation
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon May 12, 2008 2:06 pm

NeoBitchNa (citat):
Kosa ti je prelijepa. Neurekla se. Nemoj shishati Exclamation

I ja joj kazem ali nece da me slusa Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Srculence
Navikao se
Navikao se
Srculence


Broj komentara : 111
Registration date : 2008-05-12

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:05 am

mene je moja frizerka naucila na redken kozmetiku za kosu, jeste da su malo skuplji ali su odlicni
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeTue May 13, 2008 2:18 pm

Aaaaaaaaaaaaa kako ja ovdje jos nisam komentarisala nikako???

Uglavnom ja mnogo vremena posvecujem svojoj kosi. Probala sam sve i svasta i mnogo para sam potrosila medjutim posto mi je sada kosa hvala Bogu potpuno oporavljena njegujem je na sljedeci nacin. Maslinovo ulje, cisto, nepreradjeno stavljam barem jednom u 15 dana i to drzim na kosi i satima kada imam vremena. Zatim kosu perem Balea samponom za farbanu kosu i koristim regenerator iz iste linije. Masku za kosu i dalje koristim samo od Garniera Ultrea Beuaty i ne mislim je uskoro mijenjati. A probala sam iz Avona iz linije Naturals onaj sampon za farbanu kosu i mogu reci da me jednako odusevio kao i ovaj Balein, jer su zaita jeftini a jako dobri. No jedno je sigurno, ko ima jako ostecenu kosu kao sto je moja prije bila usljed mnogih ekperimenata ove jeftinije varijante mu nece pomoci, ipak trebaju malo prefesionalniji proizvodi.
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:37 pm

Uh ona maska iz AVON -a planet spa je mnogo dobra, bas sam se navukla na nju.
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 6:01 pm

ja sam skoro u jednom salonu probala kerastase pakovanje za suvu i ostecenu kosui mogu vam reci da je odlicno. posle samo jednog tretmana kosa bukvalno ali bukvalno zablista.


btw, kako god okrenete svi frizeri su protiv nanosenja maslinovog ulja na kosu...
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 9:13 pm

ja sam za tretman maslinovim uljem, ne znam sta svi frizeri imaju protiv toga, ali meni ulje odgovara, stavljam ga svaki put prije pranja i drzim na kosi po tri cetiri sata Very Happy , i mogu reci da mi je kosa puno sjajnija, zdravija , sa vise volumena i zivahnija Cool nego za perioda kad ga nisam koristila, samo mora se biti uporan i stalno ga koristiti...mada je i moja frizerka govorila da ne valja...
u posljednje vrijeme koristim i planet spa masku za kosu, predobra je , odusevljena sam , i narucila sam sad serum od advanced tehniques
nega kose... Prod_112
kazu da je dobar ...
i schauma sampon koristim...
Na vrh Go down
Sponsored content





nega kose... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nega kose...   nega kose... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
nega kose...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ZBOG NJE/NEGA BIH ?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ZENSKI KUTAK :: Zabranjeno za muskarce !-
Idi na: