Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!

HomePortailKako koristiti ovaj Forum?RegistracijaLogin

Share | 

Torbe, torbe, torbice :-)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Torbe, torbe, torbice :-)   Wed Mar 12, 2008 3:00 pm

Ja pored cipela sam jos luda i za torbama. Cini mi se da me je do sada naajvise ocarao ovaj Fendi-ev model torbe.

Crnu imam, a ja bih ovaj oblik u svim bojama Embarassed Jako je elegantna a opet dovoljno velika da mi moze dosta stvari u nju stati.
Na vrh Go down
mamilanka
Hyper-aktivan clan
Hyper-aktivan clan

Broj komentara : 570
Registration date : 2008-03-13

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Thu Mar 13, 2008 2:43 pm

hehe imam bas takvu bez smedja kombinacija-prva slika Cool
ektra prakticna, jer vazda strpam tonu stvari u nju i sve moze stati-sto je najbitnije hehe dance
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Thu Mar 13, 2008 2:51 pm

Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda

Broj komentara : 2080
Registration date : 2008-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Fri Mar 14, 2008 11:47 pm

najvise mi se svidjaju torbe koje su u obliku pravougaonika Very Happy , mada ih volim u svim oblicima i bojama...

Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin

Broj komentara : 3340
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Sat Mar 15, 2008 12:01 am

eh, ovako nesto imam u svojoj "maloj" kolekciji....

Admin
Admin

Broj komentara : 3340
Registration date : 2008-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Sat Mar 15, 2008 12:04 am

a sanjam o ovom komadu birkin hermesa

Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875
Registration date : 2008-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Sun Mar 23, 2008 1:23 am

Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE

Broj komentara : 1875

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Sun Mar 23, 2008 1:24 am

Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote

Broj komentara : 867

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   Thu Dec 04, 2008 1:09 am

Citat :
orbe svih veličina i oblika bile su pravi kompliment pariskoj pisti. Dok su veličine, oblici i materijal detalja bili raznovrsni i šaroliki, standardni elementi su bili životinjske šate , vesele šarene boje i karamel boja.

Torbe koje je plasirao Luis Viton bile su osvežavajućih boja, šafran žute i karanfil boja sa prepoznatljivim LV ikonicama u limun žutoj boji. Ričard Princ je dizajnirao torbe.

Za Šanel, Karl Lagerfeld je kreirao unapređenje klasike, crne meke torbe, nakićene sa kružnim, u nautičkom stilu, prozorom, iza koga se nalazi emajlirani logo. Ali najnovija i najzabavnija stvar sa tom torbom je to što je bila vezana za članak modela.

U međuvremenu, Kristian Dior je u klasičnom stilu, kožne teksture i sa životinjskim šarama.

Barbara Bui torbe bile su sa velikim zlatnim lancima, kontrast kombinacijama sa tamnom kožom i životinjskim šarama. Kod Selin, primarne boje neonske nijanse lakovane kože primenjivane su na velike torbe.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Torbe, torbe, torbice :-)   

Na vrh Go down

Torbe, torbe, torbice :-)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1