SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ah ta ljubomora!

Go down 
5 posters

Jeste li ljubomorni?
Da, mnogo
Ah ta ljubomora! I_vote_lcap23%Ah ta ljubomora! I_vote_rcap
 23% [ 9 ]
Ne, nisam uopste
Ah ta ljubomora! I_vote_lcap26%Ah ta ljubomora! I_vote_rcap
 26% [ 10 ]
Jesam ali umjereno
Ah ta ljubomora! I_vote_lcap51%Ah ta ljubomora! I_vote_rcap
 51% [ 20 ]
Ukupno glasova : 39
 

AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 11:59 am

Eh da vidimo jesu li i koliko forumashi Urote ljubomorni. Dakle jeste li ljubomorni i zasto? Koliko ste ljubomorni? Da li ste uvijek s razlogom ljubomorni? Mislite li da je ljubomorna bolest koja ubija ljubav? I da li je moguce ne biti ljubomoran ako nekog zaista volis?

Ja sam ljubomorna i to znam biti jaaaaaaako ljubomorna. Medjutim ako imam razlog za to. Mislim da ljubomora koja je pretjerana i cesta moze da ubije ljubav i smatram je bolescu. Cesto se borim sa ljubomorom i smatram je pored ubice ljubavi i ubicom samopouzdanja.

Najvise mrzim kada vidim da neka cura otvoreno munta mog momka a on to ne shvata nego misli kako to nije nikakva prijetnja za mene nego kao to je nebitno a mozda ona njega ni ne munta nego ja to umisljam nerazumem

Mislim da je nemoguce voljeti nekoga a ne osjecati ljubomoru, naravno ja sam za ljubomoru ako je ona u granicama normale.
Na vrh Go down
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 12:22 pm

pa i ja mislim da je ljubomora na neki nacin i dokaz ljubavi. Ja jesam ljubomorna, ali nekako mislim da je uvek sa razlogom...
Pre ovog decka sam bas preterivala, i svadjala sam se i u svemu sam videla razlog za ljubomoru... ali sad sam totalno izlecena Smile . Moj decko je bolesnik sto se toga tice, ljubomoran je na sve sto se mrda oko mene, na kolege, na drugare, na prolaznike koji me slucajno pogledaju... tako da ja sad i nemam vremena za to. on me toliko proganja da on sad ne vidi nista oko sebe osim mene sad
uuuuuuuuu ali ima jedna kovrdzava kojoj bi rado ispravila kosu...
mod
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 12:27 pm

nena (citat):
pa i ja mislim da je ljubomora na neki nacin i dokaz ljubavi. Ja jesam ljubomorna, ali nekako mislim da je uvek sa razlogom...
Pre ovog decka sam bas preterivala, i svadjala sam se i u svemu sam videla razlog za ljubomoru... ali sad sam totalno izlecena Smile . Moj decko je bolesnik sto se toga tice, ljubomoran je na sve sto se mrda oko mene, na kolege, na drugare, na prolaznike koji me slucajno pogledaju... tako da ja sad i nemam vremena za to. on me toliko proganja da on sad ne vidi nista oko sebe osim mene sad
uuuuuuuuu ali ima jedna kovrdzava kojoj bi rado ispravila kosu...
mod

haha rotf icon_ha-ha koja je to .. nisi mi rekla ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 12:28 pm

Ovako .. mislim da nikad u svom zivotu nisam bila ljubomorna i ako su to neki pokusali da mi vise puta nametnu .. smatram tj. nije da smatram nego znam da nisam ljubomorna .. i da se ljubomor ne postize nista osim nerviranja .. s toga manite se ljudi ljubomore .. od toga samo boli glava ... Ko razume .. razumeo je ...
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 1:23 pm

ma neka sojka sa kojom je bio ranije... sva je kao fina i umiljata i svi je vole...
pricacu ti...

ali imao je biser, celo drustvo je islo na koncert Red Hot Chilli... i naravno isla je i ona i naravno da je prosao pored mene slucajno, i ja vidim da od njih petoro bas to glavato cupavo stvorenje sedi pored njega...kao da su par, kao da je to njeno mesto...

affraid sad
e na kakvim je mukama bio... :sup: , i jos uvek ispasta za to... icon_devil

i nije bio problem sto je isla i ona, nego sto je on pokusao da mi to sakrije...ali sve se na kraju sazna bravo
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 1:35 pm

Eh upravo, sve se na kraju sazna bravo Mrzim kada pokusava nesto da mi sakrije. Bas sam to na nekoj temi pomenula. On to presuti kao nebitno, i onda mi to kaze nakon sto godina. Grrrrrrrrrrrrrrrr icon_devil ono kao usput. Uh onda ja luuuuudim.

A sto se tice drugih djevojaka, joooooooj sto sam ih par imala na nisanu samo da se nisu same povukle, mislim da bi ih ja vukla kroz Ferhadiju i to za kosu im onu ostecenu. Ali najgore je sto on to ne vidi ili se pravi da ne vidi, jedno od toga jeste Evil or Very Mad
Mislim da muskarcima fali dio u glavi koji ce ih upozoriti na takve opasnosti. Recimo ja odmah presjecam svaki vid upucavanja dok on, jaaao on to sve shvata kao bezazleno. Pa sta mislis zasto te cura proziva, zove, salje ti sms za sve moguce praznike i s povodom i bez povoda nego zbog toga jer joj se svidjas. Mislim stvarno.

Jao mislim da sam ljubomorna ishy
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 5:25 pm

ja sam ljubomoran malo je reci...

ali ne bih pokazao nema šanseeeeeeeeeee.....
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 2:04 am

nekako sve zavisi, obicno nisam ljubomorna u nekim normalnim situacijama , ali kad me neko provocira i da mi povoda naravno da jesam, tu se probudi ona škorpija u meni Very Happy eh tada i pokazem da sam ljubomorna, uostalom nema ljubavi bez ljubomore, glupo bi bilo kad bi se hladnokrvno ponasali stalno, to bi bilo uvrijedljivo Very Happy
a imam drugarica koje su bolesno ljubomorne, posesivne uzasno, eh to mi nikad nije bilo jasno, vjerovatno dolazi iz neke nesigurnosti u sebe ili iz nepovjerenja u drugu osobu, a kad nema povjerenja nije dobro...
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 4:10 pm

mislim da je ljubomora ubica ljubavi. ljubomora obicno proizilazi iz nesigurnosti u sebe kao kompletnu osobu. moze se reci da je to neki kompleks koji ispoljavamo na drugima. u principu nisam ljubomorna. ako decko sa kojim sam zeli neku sa strane - slobodno nek ide. meni je svejedno jer znam ko sam i sta sam. pre ili kasnije znace sta je izgubio.
Na vrh Go down
Sponsored content





Ah ta ljubomora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ah ta ljubomora!   Ah ta ljubomora! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ah ta ljubomora!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: