SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prevara ili ti ga tudje sladje

Go down 
+2
elan
dex_am
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:33 pm

Sta vi mislite o prevari? Da li biste oprostili prevaru? Zbog cega mislite da ljudi varaju? Da li ste bili u iskusenju da prevarite "voljenu" osobu? Ovo "voljenu" stavljam pod navodne znake jer mi nikada nije bilo jasno kada neko kaze:"Volim ja nju/njega ali eto potreba, zelja, iskusenje,...!"


Ja licno smatram prevaru niskim udarcem i to je za mene nedostatak postovanja. Prevaru nikada ne bih oprostila u ma kakvim se uslovima desilo da me prevario. Mislim da ljudi obicno varaju zbog nekih nedostataka u vezi i braku pa im je lakse napraviti izlet i prevariti partnera nego razgovarati otovoreno o datom porblemu odnosno nedostatku u vezi. Imala sam prilika da prevarim momka ali nisam dolazila u iskusenje, jer smatram da ako ja zelim njega da prevarim onda bolje da sjednem i razgovaram sama sa sobom kako bih shvatila sta je osjecam prema njemu i da li ista osjecam. Kada ljudi kazu:"Ma bi ja ali da ne sazna." To je za mene emotivna prevara iako nije bilo nikakvog cina. Ljudi smo mi i naravno da smo skloni porocima i iskusenjima ali isto tako nam je data sloboda izbora i zdrav razum. Sto se tice onog "volim ali varam" za to mi nikada nije postojalo logicno objasnjenje i nikada mi nije to bilo jasno. To je za mene kratko i jasno kurvaluk, bilo muski ili zenski.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:39 pm

Iskreno.... ja bih oprostio... poslje/posle vrlo nasilne smrti.... ali bih oprostio... što bi rekli ovdje kod mene "halalio bih"....


he he he Twisted Evil
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 3:14 pm

Da oprostila bih ali ne bi nista bilo kao pre .. a ako bi se ponovilo za mene vise ne bi postojao .. to je to ..
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
nena
Aktivan clan
Aktivan clan
nena


Broj komentara : 447
Age : 49
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 3:21 pm

ja sam svoju najvecu ljubav ostavila zato sto me je prevario... stvarno sam pokusala da oprostim, ali mi nije islo, pretvorila sam se u policajca i vise mu nista nisam verovala. I na kraju sam otisla... a_damnit
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 3:22 pm

ne. ne prastam prevaru i ne zaboravljam je dok sam ziva Evil or Very Mad
Na vrh Go down
drvoseca
Pocetnik
Pocetnik
drvoseca


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-05-12

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 11:22 am

Ne prastam prevaru jer i ja ne varam . Kad sam sa nekom onda sam samo sa njom i druge za mene ne postoje.
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:21 am

Pa dobro slozili smo se eto da ne bismo oprostili. Ali ostaju ostala pitanja. Zbog cega ljudi varaju? Mislim da je bolje sprijeciti nego lijeciti.

Ja sam vec gore rekla, ljudima je lakse otici i svrljati nego reci otvoreno partneru sta mu fali u vezi/braku.
Na vrh Go down
KONAN
Navikao se
Navikao se
KONAN


Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-05

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:57 pm

mislim da varaju cisto radi promjene da vide kako je to tamo nesto
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 12:50 pm

KONAN (citat):
mislim da varaju cisto radi promjene da vide kako je to tamo nesto

I ja mislim, cisto da stave u drugu rupu. Moju drugaricu je juce momak ostavio nakon dugogodisnje veze i rekao joj da mu je stalo da bude sa kurvama da ga ne zanimaju cure poput nje. Jer hoce da *ebe sve sto mu pod ruku padne, nema veze kakva je.

Pa ti vidi koliko su danasnji muskarci zaista normalni Rolling Eyes I onda kaze gdje su fine cure, pa sve one koje ste sutnuli su fine a okruzujete se nefinim curama :gl.zid:
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 12:54 pm

blondy (citat):
KONAN (citat):
mislim da varaju cisto radi promjene da vide kako je to tamo nesto

I ja mislim, cisto da stave u drugu rupu. Moju drugaricu je juce momak ostavio nakon dugogodisnje veze i rekao joj da mu je stalo da bude sa kurvama da ga ne zanimaju cure poput nje. Jer hoce da *ebe sve sto mu pod ruku padne, nema veze kakva je.

Pa ti vidi koliko su danasnji muskarci zaista normalni Rolling Eyes I onda kaze gdje su fine cure, pa sve one koje ste sutnuli su fine a okruzujete se nefinim curama :gl.zid:

ako nista makar je iskren.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 10:31 am

dex_am (citat):

ako nista makar je iskren.... Rolling Eyes

Doduse Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Prevara ili ti ga tudje sladje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prevara ili ti ga tudje sladje   Prevara ili ti ga tudje sladje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prevara ili ti ga tudje sladje
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: