SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 EUROSONG 2008

Go down 
+10
evropljanin
mirzza
makazica
djula
Srculence
bg_girl
milica cobanica
Cheerleader
dex_am
elan
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeMon May 26, 2008 4:30 pm

Katastrofa. Od glasanja pa preko one male grkinje koja me je u finalnoj veceri izuzetno iritirala pa sve do samog pobjednika (pedercine).

Laka je meni i dalje legenda. Svaka mu cast!
Na vrh Go down
barbara
Stara garda
Stara garda
barbara


Broj komentara : 2080
Age : 35
Lokacija : ma mahala...
Registration date : 2008-03-05

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeMon May 26, 2008 6:34 pm

elan (citat):
eno englezi traze bojkot sto su zadnji bili na eurosongu ove godine .. i isprozivali su sve zive pevace a narocito Laku .. majku im njihovu onu englesku i bezobraznu ...

Citat :
Velika Britanija poziva Europu: Bojkotirajmo Eurosong!

SIR TERRY WOGAN, dugogodišnji britanski komentator Eurosonga koji već 35 godina britansku publiku zabavlja zajedljivim komentarima na račun "najkičastijeg glazbenog natjecanja ikad", zbog očajnog plasmana Velike Britanije na Izboru za pjesmu Eurovizije najavio je da vjerojatno nikad više neće komentirati ovo prestižno natjecanje.

Sir Terry britanskim novinarima Eurosong je doslovno popljuvao - smatra da je natjecanje sve, samo ne glazbeno. Spominje i izražena "istočna i balkanska" lobiranja, za koja smatra da su na Eurosongu sve učestalija te predložio Velikoj Britaniji, ali i ostalim zemljama zapadne Europe da ubuduće natjecanje jednostavno bojkotiraju.

Terry Wogan ne samo što smatra da je sustav glasovanja neorganiziran i besmisleno apsurdan, već tvrdi da je svake godine, a pogotovo ove namješten zbog raznih političkih lobiranja i te da u Europi ne postoji natjecanje koje je podložno politici koliko je to Eurosong.

Britanski predstavnik, Andy Abraham na Eurosongu je osvojio tek sramotnih četrnaest bodova, što ga je zabetoniralo na dno europske glazbene ljestvice, barem što se ovog prestižnog natjecanja tiče pa je donekle i razumljivo da su se Otočani digli na noge, jer na ovakav neuspjeh nisu navikli - naime, šezdesetim, sedamdesetim i osamdesetim godinama prošlog stoljeća Britanci su doslovno harali Eurosongom. Britanske zvijezde Lulu, Bucks Fizz i Brotherhood of Men dominirali su natjecanjem kroz povijest, a ovo im je prvi veliki debakl u povijesti Eurosonga dugoj preko pola stoljeća, preciznije - 53 godine.

Terry Wogan istočni lobi Eurosonga nazvao je "novim" Varšavskim paktom, Laku klaunom s vlastitom linijom odjeće i Frankensteinovim mladenkama, a zajedljivi komentari nisu zaobišli ni plastične dame koje su mahom dominirale natjecanjem. Međutim, Sir Terryiju Woganu posebno se osim Rusije zamjerila Letonija iako nitko ne zna zašto baš oni - vjerojatno zbog toga što su letonski gusari, unatoč činjenici da im nitko nije predviđao čak ni ulazak u finale, završili na solidnom dvanaestom mjestu dvostruko boljem od onog posljednjeg, koji je čvrsto zauzela Velika Britanija.

V.V.

u pravu je covjek za sve osim Lake( to mu necu oprostiti Suspect ), i treba da se buni, bar neko se buni protiv ovog uzasa, a pjesma im je stvarno bila dobra, npr. za Rusku su put u visoko drustvo... respect
Na vrh Go down
nina
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
nina


Broj komentara : 867
Registration date : 2008-03-04

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeMon May 26, 2008 8:52 pm

stvarno razocarenje .. ebo ih rusi
Na vrh Go down
bg_girl
Legenda UROTE
Legenda UROTE
bg_girl


Broj komentara : 1875
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-04

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:23 am

E da i ja kazem koju za ovaj eurosong. Prvo cestitke dragom mi najlepsem gradu za fenomenalnu organizaciju, takodje svaka cast Beogradjanima za sloznost i veliko gostoprimstvo, ceo gram je bio ziv non stop. Pun grad stranaca , ceo grad je pevao , igrao jednostavno ludnica. Sta reci za pobednika. Ja ne znam ne svidja mi se pesma, smatram da je bilo mnogo boljih pesama kao sto je Lakina, ili pesma od Izraela meni se licno mnogo svidela, tu je Norveska isto. Mogu samo da zakljucim da je ove godine eurosong izbacio dosta dobrih pesmica koje sam vec nabavila i ceo dan slusam.
Na vrh Go down
makazica
Aktivan clan
Aktivan clan
makazica


Broj komentara : 407
Registration date : 2008-05-11

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeTue May 27, 2008 3:01 pm

Ma samo treba promeniti nacin glasanja jednostavno zabraniti najveci poeni da se dele izmedju svojih zemalja i to je to
Na vrh Go down
cvetic
Pocetnik
Pocetnik
cvetic


Broj komentara : 48
Age : 46
Registration date : 2008-05-11

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeWed May 28, 2008 1:53 pm

ova manifestacija je cista budalastina
Na vrh Go down
nocna_ptica
Navikao se
Navikao se



Broj komentara : 147
Registration date : 2008-05-12

EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitimeThu May 29, 2008 8:57 pm

bolje da ne komentarisem ... Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





EUROSONG 2008 - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EUROSONG 2008   EUROSONG 2008 - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
EUROSONG 2008
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» hrvatska 2008
» EXIT 2008 - 10-13.07
» OLIPMIJADA-BEIJING - 2008
» MTV EMA Music awards 2008
» BG Car Show 2008 - Motopassion

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: