SVASTA NESTO !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum dobre zabave, besplatan download MP3 muzike, igranja a najvise druzenja. Ex YU druzina vas ceka!
 
HomePortailLatest imagesRegistracijaLogin

 

 draga saveta...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:48 am

ne znam zasto mi ovo pade na pamet, ali eto. ispricajte nam neki svoj problem, nedoumicu, bilo sta vezano za vas ljubavni zivot ili zivot vasih prijatelja, a eto mi cemo probati zajedno sa vama da nadjemo najbolje resenje.... paaa izvolite!
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:51 am

pa evo ja sam se zaljubila u jednu osobu i ne znam kako da joj to kazem rotf haha icon_ha-ha salim se nemoj da me grdis samo hehe ... morala sam jace od mene .. kiss22
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:55 am

hmmm, elan elan, znam da se ne salis haha u tvom slucaju, ja bih njemu poslala neki socan mail/sms/pp/massage on fb pa bi on garant skontao u kom zecu lezi grm. inace u tom slucaju da to uradis tip bi mogao da peva jer si ti premija za svakog homos balkanikusa lov9
Na vrh Go down
elan
Admin
Admin
elan


Broj komentara : 7076
Age : 43
Lokacija : Beograd
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:57 am

sjooooooooo hvaja draga saveta lo124 al ti znas da se nisam zaljubila hehe u ostalom .. sta ako nema fb , mms,pp, sms i ostale stvari hehe lol! rotf icon_ha-ha
Na vrh Go down
https://urota.bosnianforum.com
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 10:54 am

draga Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 11:38 am

@milice imala sam buran vikend, sve me boli. Sta da radim ishy
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 11:39 am

ponovi sve akcije od vikenda jer znas kako kazu "klin se klinom izbija" Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 11:40 am

milica cobanica (citat):
ponovi sve akcije od vikenda jer znas kako kazu "klin se klinom izbija" Twisted Evil

Surprised Surprised Surprised a je li???

O.k. onda ponavljamo akcije od vikenda jos danas. Vikend ponovo pocinje Razz
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 11:47 am

Draga Milice,

u teškoj sam besparici, a i ovaj put u Oslo mi se približava... šta da radim... osim toga u velikoj sam dilemi da li da idem svojim autom do Norveške ili da letim avionom.... put autom je jako dug a opet mrzim avione...

molim te pomozi mi...


tvoj, dex_am
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 12:03 pm

dex_am, mislim da bi trebao ici biciklom. em sto je najjeftinije, em sto ne zagadjujes covekovu okolinu, em usput mozes steci razna (intimna) prijateljstva.
Na vrh Go down
dex_am
Prelazi u legendu Urote
Prelazi u legendu Urote
dex_am


Broj komentara : 1254
Age : 47
Lokacija : all around
Registration date : 2008-03-05

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:05 pm

draga saveta....

vala ti i nije neki savet... a šta cemo za ovu besparicu....aaaa!?
Na vrh Go down
milica cobanica
Admin
Admin
milica cobanica


Broj komentara : 3340
Age : 45
Registration date : 2008-03-03

draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 1:08 pm

sjooooo, covece pa ovde je rec o emocijama i ljubavi. ne zacatavaj mi temu i ne skreci sa iste topic

inace ces dobiti 25 po turu Cool
Na vrh Go down
Sponsored content





draga saveta... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: draga saveta...   draga saveta... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
draga saveta...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SVASTA NESTO ! :: ARHIVA :: Arhiva tema-
Idi na: